Alışveriş sitesi hakkinda

duygu45

Nirvana
Pro Üye
30 Ağustos 2008
1.451
1.251
kızlar herkese merhaba
Kasım sonu indirim haftasında en polüler alışveriş sitelerinden birinden gıda takviyesi aldım.3ay kullanmak lazim.sırtımdaki ağrı ve eklem problemim için.kargoya verilirken eski adresime yollanmış.fark ettiğimde sitenin telefonunu aradım cevap olarak merak etmeyin yazdığınız adrese gelecek dendi.sonra kontrol ettiğimde eski adresine olan Manisa ya ulaşmış kargo.ben Ankara da oturuyorum.yeniden müşteri hizmetlerini aradım.yönlendirdi dediler.10gün oldu.bugün de iade edildiği yazan mesaj geldi.Ürünün fiyatı 25TL artmış.ben iade istemedim manisadan Ankaraya yollandı sanıyorum.iade etmişler.Sinir oldum.Tekrar aradım siteyi birşey yapamayız dediler.bende telefona çıkıp beni yanlış yönlendiren müşteri temsilcilerini şikayet ettim.Deniz aktar adli kullanıcıya ulasamiyorum.yazdığım özel mesajları site ulastirmiyor.magduriyetimin giderilmesi için ne yapabilirim bilmiyorum.sırt ağrıların da iyice arttı onlar yüzünden bekliyorum boşuna

bir şey yapamazsınız aldığınız firmanın insiyatifinde keşke ilk onlara ulaşsaydınız.
sizin kayıtlı adresinize göndermişler neticede sizin yanlışınız olduğu için sonuç alabileceğinizi sanmıyorum.

eski adresim.Adres yerine yeni adresimi yazdım Ankarayi.Gönderenler yanlış yollamış.satıcı Deniz aktar firması.Ulaşamadım zaten ulasabilsem sorun kalmayacak

İade dediler ama hala hesapta yok 1haftaya yatar yazıyor mesajda.ben istemeden nasıl iade olur anlamiyorum

kızlar herkese merhaba
Kasım sonu indirim haftasında en polüler alışveriş sitelerinden birinden gıda takviyesi aldım.3ay kullanmak lazim.sırtımdaki ağrı ve eklem problemim için.kargoya verilirken eski adresime yollanmış.fark ettiğimde sitenin telefonunu aradım cevap olarak merak etmeyin yazdığınız adrese gelecek dendi.sonra kontrol ettiğimde eski adresine olan Manisa ya ulaşmış kargo.ben Ankara da oturuyorum.yeniden müşteri hizmetlerini aradım.yönlendirdi dediler.10gün oldu.bugün de iade edildiği yazan mesaj geldi.Ürünün fiyatı 25TL artmış.ben iade istemedim manisadan Ankaraya yollandı sanıyorum.iade etmişler.Sinir oldum.Tekrar aradım siteyi birşey yapamayız dediler.bende telefona çıkıp beni yanlış yönlendiren müşteri temsilcilerini şikayet ettim.Deniz aktar adli kullanıcıya ulasamiyorum.yazdığım özel mesajları site ulastirmiyor.magduriyetimin giderilmesi için ne yapabilirim bilmiyorum.sırt ağrıların da iyice arttı onlar yüzünden bekliyorum boşuna
Şikayet var a yazın orası kesin çözüm

İade dediler ama hala hesapta yok 1haftaya yatar yazıyor mesajda.ben istemeden nasıl iade olur anlamiyorum
Çünkü sizi o gittikleri adreste bulamamışlar. Kargonuz şubede bir süre bekletildikten sonra geldiği yere geri yollanıp iade işlemi yapılıyor.

Farklı şehir olduğu için iade olmuştur. Kargo firmasının dikkatsizliği genelde. Dediğin sitelerden birinde benimde başıma geliyor kargo firması isimi görünce adrese bakmadan yolluyor aynı şehir olduğu için doğru şubeye yönlendirme oluyor

Madem eski adres silin ki sizin seçtiğiniz adrese çıkar kargo.sizin hatanız için personeli niye şikayet ettiniz?işten çıkarsalar problem çözülecek mi yada içiniz mi rahatlayacak?

Benzer durum benim de başıma gelmişti, iade sağlandığı için mağdur olduğumu düşünmedim benim hatam olduğu için de üzerine düşmedim. Fazla büyütüyorsunuz

bir seferinde bir firmadan alışveriş yaptım

bekledim kargo bir geldi kapıdan ödemeli

dedim ben online ödedim ayrıca da meblağ da farklı

sonra dedik acaba bunun içindekiler bizim değil mi

neyse kargoyu gönderdik

iade edilir ben yine alayım dedim baktım ürünler yok

aradım firmayı aynı paketi göndeririz ücretsiz dediler geldi

iade olsa da firma sizin yeni adresinize iletebilirdi esasen

bir de şunu ekleyeyim her ürünü firmasından almaya çalışırım

yani aracı firmalar değil de üreticiden bilinen markalardan o zaman sıkıntı daha az oluyor

Ben de yaşadım bu durumu ama bizim hatamız.
Yanlış adres olduğunu farkettiğiniz an ürünü iptal edip yeniden sipariş vermeliydiniz.
Ben daha sipariş vereli 10 dk geçtikten sonra anladım ailemin evine gideceğini ve asla gidemeyecek ürünlerdi😂

Sipariş onaylandığı anda adres değişimi mümkün olmuyor maalesef.

siz yanlış adresi seçmişsinizdir. orada birden fazla adres kayıtlı olabiliyor, siz hangi adresi seçerseniz ona gönderiyorlar. ben çok sık taşındığım ve internetten çok sık alışveriş yaptığım için başıma geldi benzer durum. ptt kargoydu aradım siz birşey yapamazsınız gönderici değiştirebilir dediler. arayıp durumu ilettim, halledip yolladılar. müşteri temsilcisini niye şikayet ediyorsunuz anlamadım. birde ağrılarınızı besin takviyesi diye netten satılan birşey geçirebilir mi emin misiniz? fark çok büyük bir meblağ değil, gerçekten o ağrıyı çekmeye değer mi?

siz yanlış adresi seçmişsinizdir. orada birden fazla adres kayıtlı olabiliyor, siz hangi adresi seçerseniz ona gönderiyorlar. ben çok sık taşındığım ve internetten çok sık alışveriş yaptığım için başıma geldi benzer durum. ptt kargoydu aradım siz birşey yapamazsınız gönderici değiştirebilir dediler. arayıp durumu ilettim, halledip yolladılar. müşteri temsilcisini niye şikayet ediyorsunuz anlamadım. birde ağrılarınızı besin takviyesi diye netten satılan birşey geçirebilir mi emin misiniz? fark çok büyük bir meblağ değil, gerçekten o ağrıyı çekmeye değer mi?
Adresi doğru sectigime eminim.firma yanlış adrese yollamış.müşteri temsilcisi iade etmiş ben doğru adrese yollansin demiştim.Neden iade ediliyor ben istemeden.o yüzden şikayet ettim.Besin takviye sini bizzat doktorum önerdi.kafama göre ilaç vs kullanmiyorum.25TL için ağrı cekmiyorum karbon gelecek sandığımdan bekledim.

Çünkü sizi o gittikleri adreste bulamamışlar. Kargonuz şubede bir süre bekletildikten sonra geldiği yere geri yollanıp iade işlemi yapılıyor.
Dağıtıma çıkarılmasını müşteri temsilcisi engelledi.sizin adresinize yönlendirdi dedi.iade edilmiş ona sinirlendim zaten

Dağıtıma çıkarılmasını müşteri temsilcisi engelledi.sizin adresinize yönlendirdi dedi.iade edilmiş ona sinirlendim zaten
İyi de dağıtıma çıkarılsa eski adresinizde çıkarılacak, değil mi? Eski adresinizin olduğu ile gitmiş değil mi? Muhtemelen şubede bir karışıklık olmuştur, alışveriş sitesiyle alakalı olduğunu sanmıyorum.

X