Ali Emir icin

Casper25

Sanma şahım herkesi sen sadıkane yâr olur‼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
4.874
13.803
Henuz daha Emine Bulut olayi icimden gitmezken bir de Ali Emir bebegin olayiyla tamamen sarsildim bugun 😔 Ozel bir hastanede calisma izni bile olmayan yabanci uyruklu bir doktorun yazdigi yanlis ilacla uyuyan ve bir daha asla uyanamayan Ali Emir. 😔 Kuzum benim... Hafif bir soguk alginligi icin gidilen hastanede hayatini kaybeden 7 aylik bebecik. Icim yaniyor icim 😔
Annecigi bir imza kamyasi baslatmis. Olayin derinlemesine arastirilmasi icin. Lutfen destek olur musunuz guzel kalpli kadinlar?

Rabbim annesine babasina sabir versin.

Kizlar lutfen lutfen imza atar misiniz ? Konu iyice altlara dusuyor kimse yazmadigi icin. 😔

Ben yedim sanirim. Cocugum 8 aylik. Ona bakip agliyorum sabahtan beri. Doktora da goturemeyecegiz artik bebegimizi😔

Ya gerçek olabileceğine inanmıyorum bunun gerçekten inanmak istemiyorum. Farklı bir rahatsizligi mı varmış bebeğin?
Benim de kızım var 1 yaşında. Allahım nasıl bir aci ailesininki kim bilir.

Ya gerçek olabileceğine inanmıyorum bunun gerçekten inanmak istemiyorum. Farklı bir rahatsizligi mı varmış bebeğin?
Benim de kızım var 1 yaşında. Allahım nasıl bir aci ailesininki kim bilir.
Sadece ates ve oksuruk. Basit bir soguk alginligi. Dr yanlis bir ilac veriyor ve bebek uyuyor. Tekrar uyanmiyor 😔 doktorun calisma izni bile yok. Parayla yerine bakmasi icin tutmus hastanenin asil doktoru.

Sadece ates ve oksuruk. Basit bir soguk alginligi. Dr yanlis bir ilac veriyor ve bebek uyuyor. Tekrar uyanmiyor 😔 doktorun calisma izni bile yok. Parayla yerine bakmasi icin tutmus hastanenin asil doktoru.

Offf allahım of. Ne olacak böyle, bu ulke ne zaman duzelecek?

Henuz daha Emine Bulut olayi icimden gitmezken bir de Ali Emir bebegin olayiyla tamamen sarsildim bugun 😔 Ozel bir hastanede calisma izni bile olmayan yabanci uyruklu bir doktorun yazdigi yanlis ilacla uyuyan ve bir daha asla uyanamayan Ali Emir. 😔 Kuzum benim... Hafif bir soguk alginligi icin gidilen hastanede hayatini kaybeden 7 aylik bebecik. Icim yaniyor icim 😔
Annecigi bir imza kamyasi baslatmis. Olayin derinlemesine arastirilmasi icin. Lutfen destek olur musunuz guzel kalpli kadinlar?

ya bu olaylar yüzünden cocukları doktora götürmeye deli gibi korkuyoruz. kendim götüreceksem esim sıkı sıkı tembihler hemen bir işlem yaptırma iğne falan yapmak isterlerse diye. off cpk kötü ya kücücük bebek. kim bilir 7 ayda ne emekler ne zahmetler, uykusuz gecekler, acı tatlı dolu hatıralar...

Bu haber beni de çok üzdü o kadar çok bu şekilde özel hastanelerin acillerine gittik ki 7/24 çocuk doktoru var diye.. çok üzüldüm çok 😞😞

Tukendım bugunlerde artık
Melekliaile
Sonracıma edizesila sanırım dogrusu buydu ben bu bebeklerı gorunce uzerıne bırde Ali Emir'in haberini gördüm.
İnsan nasıl unutur cocugunu :KK43: Nasıl devam eder hayatına bılemıyorum.
Bu kadar kucuk bedenlere ılacları verırken neden ıkı kere dusunmuyorlar hıc anlayamıyorum

Çocuklarım şuanda hasta soğuk algınlığı var iki bebeğimde de. Hastaneye götürmeyi düşünüyordum bu konudan sonra artık doktorlara da güvenim kalmadı götşrmeyecem kendim bakacam onlara. Bu ne ya kime güvenelim biz. Artık sokakta yürümekten korkuyorum nasıl Bi ülke olduk böyle

ya bu olaylar yüzünden cocukları doktora götürmeye deli gibi korkuyoruz. kendim götüreceksem esim sıkı sıkı tembihler hemen bir işlem yaptırma iğne falan yapmak isterlerse diye. off cpk kötü ya kücücük bebek. kim bilir 7 ayda ne emekler ne zahmetler, uykusuz gecekler, acı tatlı dolu hatıralar...
Hic sorma :KK43: Annesinin instagramina baktim. Vefatindan 2 gun once bayram fotosu atmislar bebecikleriyle. :KK43: Yavrum benim daha minicik. Olum bebeklere yakismiyor hic yakismiyor 😔😢

Çocuklarım şuanda hasta soğuk algınlığı var iki bebeğimde de. Hastaneye götürmeyi düşünüyordum bu konudan sonra artık doktorlara da güvenim kalmadı götşrmeyecem kendim bakacam onlara. Bu ne ya kime güvenelim biz. Artık sokakta yürümekten korkuyorum nasıl Bi ülke olduk böyle
Ben de gecenlerde goturdum ama devlet hastanesiydi. Vermedi ilac. Antibiyotik bslamaya gerek yok. Sen emzir bolca dedi. Ilac verse mecbur kullanacaktik cocugumuz icin. 😔

Tukendım bugunlerde artık
Melekliaile
Sonracıma edizesila sanırım dogrusu buydu ben bu bebeklerı gorunce uzerıne bırde Ali Emir'in haberini gördüm.
İnsan nasıl unutur cocugunu :KK43: Nasıl devam eder hayatına bılemıyorum.
Bu kadar kucuk bedenlere ılacları verırken neden ıkı kere dusunmuyorlar hıc anlayamıyorum
Unutulur mu hic? Canimiz onlar bizim. Parcamiz.. Ihmaller o kadar cok ki. Adam kendi yerine parayla baktiracak birini bulmus resmen :KK43: Bu nasil bir vicdandir? Yazik degil mi o bebeklere? Icim gitti icim :KK43:

Sonra ölüm diye bir gerçek vardır derler. Bir anne nasıl alışır, nasıl kabullenir bu gerçeği?
Yüreğim titriyor, ödüm kopuyor birşey olacak diye. Empati kurmaya gücüm yetmiyor
Benim de oyle Almacey. :KK43: Nasil veririm o topraga gece kalkip ustunu orttugum bebegimi :KK43: O anneyle empati kurarken bile icimden bir parca kopup gidiyor. Sanki olecek gibi oluyorum 😢

X