Aldıklarımın ücreti ve fiyat karşılaştırmaları

Eskiden ev oturmasına borcam goturuluyordu şimdi borcam fiyatları uçtu. Evden kek börek yapıyorum. Ya da ceyizimde duran kullanılmamış ürünlerden götürüyorum.😂 Bakalım çeyiz rezervi bitince ne goturecem 😂
Ben çözümü buldum kimseye oturmaya gitmiyorum 🤣

Yok çok şükür ben zamanında birikim ve yatırım yaptığım için sorun yaşamıyorum. Benim ki işin esprisi. Ben sadece çevremde hak etmediğini düşündüğüm insanlar için elimi cebime atmıyorum.
Haketmeyenler için kilimi kipirdatmam, Kaldı ki borcam :) O konuda haklısın.
Ben birikime geç başladım malesef ama yarından erken başladım diye düşünüyorum.bardagin dolu tarafı lazım 😬

Ben birikime geç başladım malesef ama yarından erken başladım diye düşünüyorum.bardagin dolu tarafı lazım 😬
Hiç bir şey için geç değil zararın neresinden dönülse kârdır.😊

Artık ana bacı gardaş olmadıkça çeyrek takılmıyor. 0.10gr lik altınlar çıkmış piyasaya. 103₺ demek ki o zaman iyi paraymis. Benim artık hayal gücüm yetmiyor😬 e sen zaten zamanında biriktirmissin, zaten har vurup harman savurmak kişiliğinde yokmuş. biraz zaman tani kendine biraz harca. Çok fazla kendimizi sıkmak da bizi yorabiliyor. Al gitsin.😂
Evet son zamanlarda fazla sıkmış olmanın verdiği salmışlık şimdi takılacak olan çeyrekler var şuan çeyrek de iyi para valla iyi ki burada yazmışım sağolun kızlar yarın bir gram yapayım ben inşallah

Eskiden ev oturmasına borcam goturuluyordu şimdi borcam fiyatları uçtu. Evden kek börek yapıyorum. Ya da ceyizimde duran kullanılmamış ürünlerden götürüyorum.😂 Bakalım çeyiz rezervi bitince ne goturecem 😂
Ben şöyle yapıyorum büyük marketlere gidiyorsanız bazen indirim oluyor ya da internette indirimli çok uyguna gördüğümde alıp kenara koyuyorum özellikle Carrefoursa'da bazen güzel indirimler oluyor borcamlar inanılmaz uçtu ben satış da yapıyorum bazen cam ürünler de denk geliyor geçen yıl ikili kare borcamı 80 tl ye kargolamıştım kargo hariç fiyat keşke satmasaydım diyorum şuan servet olacaktı 😂

Olsun geç de olsa zararın neresinden dönülürse kârdır ben harcadıklarımı kenara koysaydım😭ah ah öyle pişmanım ki

Valla cano ekonomistleri takip ediyorum uzunca bir süre altın ve dövizde büyük düşüşler görülmüyor. Zaten yatırım da kısa vadeli olmuyor. Alacaksın unutacaksın.suan benim yaşadığım yerde dovizcilerin onunde sıra var dedim- abi hayırdır ? Dedi "abicim valla dolar 14 mayıstan sonra fırlayacak. Bankadan komisyonunu kapan dövize gelmiş 😁"
Bayramdan 1 hafta önce alışverişe çıktım çarşıya dövizcinin önünde bir kuyruk vardı hayırdır noluyor dedim bir de hani şu ABD de bankalar battı ya ondan 1 hafta önceydi erkek kardeşime mesaj attım dedim yapabildiğin kadar altın yap dinlemedi beni euro yapar o altın fırladı dedim beni dinlicektin eşime de dedim bak altın yapalım o da dinlemedi 😂😂sonuç çeyrek fiyatına bak 😂😂seçim sonrası doların yükseleceğini neden düşünüyorsunuz

Bayramdan 1 hafta önce alışverişe çıktım çarşıya dövizcinin önünde bir kuyruk vardı hayırdır noluyor dedim bir de hani şu ABD de bankalar battı ya ondan 1 hafta önceydi erkek kardeşime mesaj attım dedim yapabildiğin kadar altın yap dinlemedi beni euro yapar o altın fırladı dedim beni dinlicektin eşime de dedim bak altın yapalım o da dinlemedi 😂😂sonuç çeyrek fiyatına bak 😂😂seçim sonrası doların yükseleceğini neden düşünüyorsunuz
Ben düşünmüyorum öyle diyor millet 😁 malum kişinin doları sabitlemek için uğraştığını o gidince dengenin değişeceğini söylüyorlar. Ben altinciyim 0.10gr olsun altın olsun kağıt para birimi ne olursa olsun bana kendimi guvende hissettirmiyor gözden cikarmam kolay oluyor😂😂

Ben düşünmüyorum öyle diyor millet 😁 malum kişinin doları sabitlemek için uğraştığını o gidince dengenin değişeceğini söylüyorlar. Ben altinciyim 0.10gr olsun altın olsun kağıt para birimi ne olursa olsun bana kendimi guvende hissettirmiyor gözden cikarmam kolay oluyor😂😂
Bence tam tersi olacak 😂eğer o giderse sen o zaman gör dolardaki tavanı😂

Evden 85 tl ile çıkacağım bugün avm de değişim işim var eşime de doğum günü hediyesi alacağım kartları yanıma almam lazım yoksa yolda kalabilirim son kuruşumla yolda kaldığımı bilirim yok yok kalmadım Allahtan Bukartımda para varmış :KK70: akşam hesap özetimi yazacağım

Omo renkliler deterjanım bitiyordu normalde 5.5 kilosu 177 civarı Trenyol Markette indirimi bekledim 7.5 kg Omo renklileri 150 tl ye aldım başka marketlerde 197 en düşüğüydü sokak sütü litresi 24 oldu burada ben görünce şokk

Asperox Sarı güçü 1 litreyi 44 küsüre almıştım bir hafta sonra başka yerlerde 59 küsür görünce aldığım markete gidip fiyatının yükselmediğini görünce 1 tane daha aldım.

X