Aldattığı için boşandığım eş ve bozulan psikolojim

Greeneyes1119

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2024
43
-11
30
Merhaba kızlar 1 sene önce eşimle ayrıldık aldattı beni 1 ay sonra tekrardan evlendi 1 senedir evli ama evliliği sorunlu gidiyo bnaa surelikli rahatsız ediyordu 1 ay öncesine kadar başlarda ben seni unutamadım bosanicam dava açtım fln dedi boşanma günü geldi tekrar biraraya geldiler ondan sonra bnaa git gelli yazıyordu smdi de o kız dönsün diye yalvarıyor resmen 2 tne cocugum var benim psikolojim çok bozuldu onla ilgili çocuklarla ilgili konu oldumu kendimi dik tutamiyorum hemen ağlıyorum ağlamamak için ne yapmam lazım bana bı akıl verin bu durum beni çok rahatsız ediyor başkasına bu konuları anlatırken bile ağlıyorum..

2 tane çocuğum var çocuklar yönünden iletişim kuruyordum ama ileri boyuta girdi. Birini bulurum düşüncesinde hep çocukları oraya yolladım velayetini ver bana diyo dava aç al diyorum masraf yapmamak için bana aç diyor en son kavgamızi 2 gün önce ettik bu da durduk yere ben onu asla rahatsız etmiyorum her yerden engelli bı yolunu buluyo benle iletişime geciyo şuan ben işe girdim çocuklar onda onu hazmedemiyor

Adam dengesizin teki. Onunla arası bozukken size geliyor, siz yüz vermeyince tekrar onunla barışmanın yolunu buluyor. Aramalarını açmayın. Ya da direk "beni bir daha bu şekilde rahatsız edersen bu mesajları, konuşmalarımızı eşine anlatırım, uzak tut eşini benden derim" diye tehdit edin. Çocuklar ile ilgili durumları sadece mesaj yoluyla iletin, o da aynı şekilde yapsın. Mümkün olduğunda iletişim kurmayın.

2 tane çocuğum var çocuklar yönünden iletişim kuruyordum ama ileri boyuta girdi. Birini bulurum düşüncesinde hep çocukları oraya yolladım velayetini ver bana diyo dava aç al diyorum masraf yapmamak için bana aç diyor en son kavgamızi 2 gün önce ettik bu da durduk yere ben onu asla rahatsız etmiyorum her yerden engelli bı yolunu buluyo benle iletişime geciyo şuan ben işe girdim çocuklar onda onu hazmedemiyor
Çocuklar kaç yaşında? Sağlıksız bir ilişki yaşayan babanın yanında durmaları ne kadar doğru?

Merhaba kızlar 1 sene önce eşimle ayrıldık aldattı beni 1 ay sonra tekrardan evlendi 1 senedir evli ama evliliği sorunlu gidiyo bnaa surelikli rahatsız ediyordu 1 ay öncesine kadar başlarda ben seni unutamadım bosanicam dava açtım fln dedi boşanma günü geldi tekrar biraraya geldiler ondan sonra bnaa git gelli yazıyordu smdi de o kız dönsün diye yalvarıyor resmen 2 tne cocugum var benim psikolojim çok bozuldu onla ilgili çocuklarla ilgili konu oldumu kendimi dik tutamiyorum hemen ağlıyorum ağlamamak için ne yapmam lazım bana bı akıl verin bu durum beni çok rahatsız ediyor başkasına bu konuları anlatırken bile ağlıyorum..

E engelle ulaşamasın.
Baktın hala rahatsız ediyor şikayetçi ol.
Ne muhattap oluyosun.

Ağlayacak bir şey yok. 1 yıl geçmiş ve kurtulmussunuz. Sakın o adama kanıp tekrar birlesmeyin üstelik bir ay sonra evlenmiş. Tutulacak yeri yok konunun. Yeni hayatiniz size daha iyi gelecek inanın.
Benim ağlamam aslında ondan ayrılmam değil, bu bana yapılan şeyleri kaldiramamam kendi hatalarını kabullen miyor herşey senin yüzünden öldü diyor sen söyle davransaydin olmazdı gibilerinden konuşuyor. Önüme bakmam için işe girdim 1 haftadır keyfim çok yerindeydi velayeti bana ver diyip duruyo açarsın dava alırsın diyorum herşeyi ben yapicakmisim neden ona masraf çıkmasın diye

Empati yapmayın bir süre ben odaklı yaşayın,çocuklarınızın durumunu dramatize etmeyin gözünüzde,eşiniz sizden ayrıldı çocuklarından değil,onların hala babası ve annesi var,kendi durumunuzu çocuklarınız üzerinden yanlış değerlendiriyorsunuz,daha net daha mantıklı daha sert olun,çocuklarınızın hakkını arayan dik duran kimsenin üzemeyeceği bir anneye ihtiyacı var,elbetteki insanız üzülebiliriz bazen yenilebiliriz moralimiz bozulabilir ama bir süreliğine olmalı fazlası sizede çocuklarınızada zarar,hayat malesef kolay değil siz kolaylaştırmanın mutlu olmanın bir yolunu arayıp bulacaksınız,adamın teki şöyle dedi diye böyle oldu,şunu yaptı diye bu oldu demeyin,yapmaya çalıştı ama yapamadı,demeye çalıştı ama diyemedi olsun bundan sonra.🌼

" birini bulurum" demek ki birini bulunca sizde çocuklardan vazgeçeceksiniz bu ne biçim annelik...

Bu kadar gucsuz biri neden anne olmak ister ki? Adama dirayetiniz yok, surekli agliyorsunuz, baskasini bulurum diye cocuklarınızı uvey anne eline yollamak istiyorsunuz

Allah o cocuklarin akil sagligini korusun.
Ne diyorsunuz siz ya konuyu iyi okuyun çocuklarım üvey anne de değil babanede üvey anne ortada yok zaten şuan onada gitmicek. Ben başkasını bulurum diye yollamiyorum hanımefendi şu zamanda oturduğunuz yerden kimse para vermiyo 2 bin lira nafakayla ben nasıl bakicam çocuklarıma

Çocuklar kaç yaşında?
Birini bulurum diye oraya yolladım ne demek? Kadına mı güveniyorsunuz eşiniz ne eş ne baba da ??

Boşanma aşamasına gelip yeniden birleşenlere çocuk mu emanet ettiniz? Tamam babaları ama eşiyle küs barış halinde yaşıyorlarsa çocukların önünde de yapıyorlardır kavgalarını. Al velayeti ver velayeti yaparken çocuklarınıza da soruyor musunuz mutlular mı, gitmek gelmek istiyorlar mı diye.

Boşanma aşamasına gelip yeniden birleşenlere çocuk mu emanet ettiniz? Tamam babaları ama eşiyle küs barış halinde yaşıyorlarsa çocukların önünde de yapıyorlardır kavgalarını. Al velayeti ver velayeti yaparken çocuklarınıza da soruyor musunuz mutlular mı, gitmek gelmek istiyorlar mı diye.
Çocuklar babanede kalıyor osebep le yolladım çocuklarda orada büyüdükleri için istediler o kadına çocuk vermedim ben

X