akupunktur günlüğüm

13 gün sonunda gelen kilo- giden kilo, arada bozmalar, bira rakı içmeler, gözleme turşu yemeler vs derken tam 2 kiloya bağladık. regl olursam tamamız

14. güün? tam iki hafta oldu. aralarda bozsam da alkol de alsam düşüş var.
bu sabah itibariyle 58.7
biraz geç kilo veriyorum farkındayım çünkü stoklayıp stoklayıp bidaha diyet yaptım bu hafta resmen. alkol çok zarar verdi. hem alkol almak hem de ertesi gün olan açlık dolayısıyla baya yedim...

neyse dün yediklerim, sabah yumurta, gündüz iki maden suyu. akşam köy tavuğu ekmeksiz. geceye doğru bir muz ve bir bitter çikolata...
hala regl olmadım o yüzden çikolata ihtiyacım oluyor sanırım. ay bi de olsam kilom iyice düşer sanırım...
bugun dikkat edelim iyice bakalım.

aslında bu 14 günün 8'inde falan tam diyete uydum diyebilirim. ama kilomun inmesi süper oldu.

15. GÜN: 59.2
yerimde sayıyor gibiyim ama sabah regl oldum. onun şişkinliği inince anlayacağız asıl. çarşamba da doktor randevum var. randevuya kadar biraz kasmak gerek bakalım. alkol de almayayım bu haftasonu. alınca ucu kaçıyor.

17. gün: 59.9
ya noluyor böyle. başladığım yerdeyim nerdeyse. haftasonu az bişiler yedim ama bu kadar fark etmez ki ya. reglim bitmek üzere. ama sinirlerim de bozuldu.

yok kızlar demekki hiç yememek lazım. azıcık bile bozmamak lazım. yumurta, çorba devam edeceğim. aç yatacağım.

19. gün. 59'a sabitledik.
toplamda verilen kilo 2.2
arada bir gün aşırı bira içtim, bir gün aşırı rakı içtim, ertesi günlerinde aşırı yemek yedim diyeti bozdum. üç gün peşpeşe bozduğu moldu derken sonuç bu. yoksa ilk haftada vermiştim 2.5 kiloya yakın zaten...

doktora gidemedim cuma gidicem, iğnelerim de değişemedi tabi.
dün akşam da biraz fazla kaçırdım gece muz çikolata falan yedim. tabi böyle de kilo verilmiyor normal olarak. hareketlerimi de artırmam lazım. bir haftada da 58'e düşsem, bir ayda 4 kilo gibi bir şey vermiş olacağım gayet iyi olur. sonraki ay da ideal kiloma gelirim. ama bir direnç lazım ya... o motivasyonu kendimde bulamıyorum.

20. GÜN: 58.7
başlangıç kilosu: 61.2
TOPLAMDA VERDİĞİM: 2.5

müthiş dikkat ettiğim söylenemez. gündüzleri iyiyim, yumurta ile duruyorum. akşam çorba balık vs. tek sıkıntı gece 10 gibi muz, ceviz, bitter çikolata falan yiyorum. yine iyi eksildi bunlara rağmen. 20 gün içinde 3 kez alkol aldım, onlar da hep geriye attı beni. alkol aldığım gün sorun değil de ertesi gün midem çok kazınıyor mecbur yemek yiyorum kontrol kaçıyor.

doktora yarın gideceğim, muhtemelen de 2.5 olur yarın da verdiğim kilo. biraz yavaş gittim şimdi dürüst olmak lazım. ilk 2 kiloyu zaten ilk hafta vermiştim. geri kalan 13 günde yarım kilo gitmiş. dikkat etmiyorum ki doğru düzgün ya.
şimdi kendime bir hedef koyacağım. haftaya cuma yani 8 gün sonra bir eğlence var. ona kadar 2 kilo daha gitsin. kıyafeti taşıyabileyim...
şu aralarda pes etmesem motivasyonum düşmese...

öbür hafta da erkek arkadaşımla ufak bi tatil yapabilirim. yani hiç pes etmemeliyim. 15 gün boyunca çok dikkatli gitmeliyim. lütfen direneyim lütfen.

sabah tartildim 58, doktor az once tartti 58.3
toplamda verdigim kilo 2.9. yagdan giden 2.2
toplamda yagım 17 kusur imis, 15 kusure dusmus. 2.2 kilo yagdan gitmis doktor sayilari soyledi de tam aklimda tutamadim. muz da yasakmis bu arada, misir da.
zaten fiziken bakinca da fark var baya. 21 gunluk direnc surecini de gectik. artik bircok seyi canim da istemiyor bu duzene alistim gibi. yine kulagimda bir suru igne ile diyete devam. gelecek cuma yeni randevu. umarim 1 kilo falan gider yine bir haftada... en az 1.

ilk gittigimde doktora, 4.9 kilo fazlam oldugunu soylemisti. resmen 2.9’u gitti. kaldi 2.
tabi benim hayalim 52’ye falan dusmek yani hala 6 kilo fazlam var. tam ortasinda hissediyorum yolun. su an zayifladim evet ama istedigim zayiflik icin diyete devam lazim. gitti 2.9 kaldi 6 diyelim yani

3. kez iğnelerim takıldı. bugun kilom 57.8 uzun zamandır ilk kez iniyorum bakalım. bugun alkol aldım yarım coşmazsam vermeye devam ederim.

princesss princesss akupunktura merak saldım. En son geçen hafta yazmışsın, son durum nedir?
merhabaa, geçen hafta cumartesi en son yağmurda kaldım sonra da alkol aldım, ertesi güne pert uyandım. midem vs berbattı hiçbir şey yiyemedim falan sonra açıldımm her şeyi yemeye başladım. şu an yeniden 59 kilom. bir haftadır diyet yapmıyorum. kesin ödem de tutmuşumdur çünkü gece de yiyorum. pazartesi artık tekrar başlarım diyorum 59'dan. 20 günde kasmadan verdiğim net kilo 2.2 oldu yani. hatta bir haftasında abartıp yiyerek.
dikkat etsem 4-5'i bulurdu.
önerebilirim yani açlıktan miden kazınmıyor hiç
ve enerjin düşmüyor açım diye ah vah olmuyosun gayet normal devam ediyosun hayatına.

58.7 kiloyum son bir haftadır çok saldım. sufle falan yedim akşam yemekten sonra o derece.
yarın tekrar randevum var iğnelerim takılacak. sonra bir iki hafta dikkat edersem 56'ları görmeyi umuyorum...

58.7 kiloyum son bir haftadır çok saldım. sufle falan yedim akşam yemekten sonra o derece.
yarın tekrar randevum var iğnelerim takılacak. sonra bir iki hafta dikkat edersem 56'ları görmeyi umuyorum...
merhaba gittiginiz yer neresi acaba?bende anksiyete için gitmek istiyorumda

çarşamba iğnelerim takıldı, iki gündür de tartılmıyorum. dört beş günde bir tartılacağım artık. moralim bozuldu çünkü tekrar 59'ları görünce. ama kendimi zayıf hissediyorum görüntü olarak baya indim doğrusu. bakalım. pazartesi falan son kilomu bildiririm:)

58-59 arası dönüp duruyorum. regl dönemim geldi yine o yüzden şu an için net diyemem. birkaç güne netleşiriz

60 kilo çıktım bu sabah. regl olmadım hala sanırım o yüzden. iğnelerimi dün çıkardım bir hafta sonra gideceğim tekrar taktırmaya. o sırada kendi kendime kilo vermeye çalışacağım. 60 kilo iken gitmek istemiyorum insan utanır yani. iki ay falan oldu verilen kilo 1.2 pes.

şu regl işi bozuyor. hem çok yiyesim geliyor hem de vucut tutuyor.
tek öğün diyeti yapacağım. güniçinde sadece sulu şeyler, kahve çay vs. akşam tek öğün çorba vs.

X