AKP’li başkandan ekonomi yorumu: Korkmayın, Allah bizimle beraberdir!

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
139.804
208.011
59

AKP Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, dramatik şekilde rekor seviyede değer kaybeden TL ve ekonomik krize ilişkin konuştu. Uluçay, “Korkmayın, üzülmeyin, yese kapılmayın. Allah bizimledir. Bu ülke 19 yıldır Recep Tayyip Erdoğan’ın yönettiği bir ülkedir. Evet, 19 senedir bize bolluğu veren devletimize 1 sene darlandım diye yüz çevirecek, küsecek, kırılacak değiliz. Ben şahsım adına nankör olmaktan Allah’a sığınırım” dedi.​

AKP’li başkandan ekonomi yorumu: Korkmayın, Allah bizimle beraberdir!

AKP'de 2023 seçimlerine teşkilatı hazırlamak için başlatılan “Teşkilat Akademisi” programlarının Afyonkarahisar ayağında konuşan AKP Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, TL'nin rekor değer kaybı ve ekonomik krize ilişkin açıklamalarda bulundu.

“ÜZERİMİZE GİYDİRİLEN DELİ GÖMLEĞİNİ ÇIKARTACAĞIZ”

AKP Teşkilatları olarak her türlü zorluğa hazır olduklarını ifade eden Uluçay, “Türkiye ekonomisinin bugün ekonomide çok çetin bir yola girmiş bulunuyoruz. Bu yolda tek gayemiz; yıllar önce üzerimize giydirilen bu deli gömleğini çıkarıp atmak olacak ama kolay da olmayacak. AK Parti teşkilatları olarak bunun bilincindeyiz ancak her türlü zorluğa da göğüs germeye hazırız” dedi.

“STOKÇULAR BİRER BİRER DEVLETLE TANIŞACAK”

Stok yapanlara operasyonların başladığını kaydeden AKP'li Uluçay, şunları söyledi:

“Bir baba nasıl ki evladını bataklıktan kurtarmak için mücadele ediyorsa, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da Müslüman milletimizi asırların ekonomik esaretinden kurtarmak için mücadele ediyor.

Saygı duyuyor, sonuna kadar sahip çıkıyoruz. Rabbim güç kuvvet versin, ömrünü de boyu gibi uzun eylesin. Zorlu bir süreçten geçiyoruz ama inşallah feraha ereceğiz.

Ancak bu günlerde akıllarınca bu süreci kendilerine göre fırsata çevirmeye kalkan zalimler görüyoruz. Üç gün önce araç stokçularına operasyonlar başladı, sonra sıra buğday, tahıl, yağ stokçularına gelecek. Ve son vuruş da inşallah dolar stokçularına olacak. Karşınızda 1 milyon dolara muhtaç bir ülkenin hükümetleri yok, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük Türk devleti var ve stokçuların da her biri birer birer bu devletle tanışacaktır.”

“NANKÖR OLMAKTAN ALLAH'A SIĞINIRIM”

“Korkmayın, üzülmeyin, yese kapılmayın. Allah bizimledir” diyen Uluçay, “Bu ülke 19 yıldır Recep Tayyip Erdoğan'ın yönettiği bir ülkedir. Evet, 19 senedir bize bolluğu veren devletimize 1 sene darlandım diye yüz çevirecek, küsecek, kırılacak değiliz. Ben şahsım adına nankör olmaktan Allah'a sığınırım” şeklinde konuştu.

Gözüksün hiç önemli değil,benim üzüldüğüm nokta bu tarz açıklamaların yapılması,her konuya dinin sıkıştırılması.
Pandemideydi hatırlıyorum saat 9 da doktorlar için saygı duruşu yapıldığı bir zamandı o günlerden biride 23 nisana denk geliyordu dediler ki bugün 9 da istiklal marşı okunacak bende balkona çıktım elime de şu karaoke mikrofonundan aldım başladım istiklal marşını söylemeye :KK70: neyse okudum camlardan alkışladılar falan ama aşırı utandım neyse işte :KK70: :KK70: iki dakika sonra amcamın kızı tarafından iman yoksunu olarak anılmıştım instagramdan imansız din düşmanları nasıl da Atatürke tapıyorlar Akp başımızdan hiç gitmesin inş diye yazmıştı. Bunların fıtratı böyle maalesef.

Pandemideydi hatırlıyorum saat 9 da doktorlar için saygı duruşu yapıldığı bir zamandı o günlerden biride 23 nisana denk geliyordu dediler ki bugün 9 da istiklal marşı okunacak bende balkona çıktım elime de şu karaoke mikrofonundan aldım başladım istiklal marşını söylemeye :KK70: neyse okudum camlardan alkışladılar falan ama aşırı utandım neyse işte :KK70: :KK70: iki dakika sonra amcamın kızı tarafından iman yoksunu olarak anılmıştım instagramdan imansız din düşmanları nasıl da Atatürke tapıyorlar Akp başımızdan hiç gitmesin inş diye yazmıştı. Bunların fıtratı böyle maalesef.
Ne acı demi en yakınından bile bu tepkiyi alıyorsan ne denir ki buna.
Artık şu sokak röportajlarını bile seyrederken ben utanıyorum onalr adına.

Ne acı demi en yakınından bile bu tepkiyi alıyorsan ne denir ki buna.
Artık şu sokak röportajlarını bile seyrederken ben utanıyorum onalr adına.
Tiksiniyorum o tiplerden ama izliyorum da öyle bi döngü :KK70:
Şu olaylar bi bitsin valla zorunlu toplu psikolojik tedavi versinler herkese :)

O Aröportajın yorumlarını okurken bile hem güldüm hem düşündüm .
Ben utandım açıkçası çünkü ne hale getirdiler insanımızı hatırlıyorum 10 yaşlarımdayken hiç bir evde siyaset konuşulmuyordu nefretli söylemler yoktu kimse kimseye dinini sormuyor, dini ile siyasi görüşünü ölçmüyordu. Ama şimdi herkes birbirine düşman oldu kendi insanımıza iğrenerek bakıyor, hatta hatta ağzına bişeyler sokuşturuyoruz. Bu gerçekten utanç verici ve aşırı üzücü bir durum. O insan da neye inandığını bilmiyo ki öyle körelmiş öyle köreltmişler..

Ben utandım açıkçası çünkü ne hale getirdiler insanımızı hatırlıyorum 10 yaşlarımdayken hiç bir evde siyaset konuşulmuyordu nefretli söylemler yoktu kimse kimseye dinini sormuyor, dini ile siyasi görüşünü ölçmüyordu. Ama şimdi herkes birbirine düşman oldu kendi insanımıza iğrenerek bakıyor, hatta hatta ağzına bişeyler sokuşturuyoruz. Bu gerçekten utanç verici ve aşırı üzücü bir durum. O insan da neye inandığını bilmiyo ki öyle körelmiş öyle köreltmişler..
Kesnlikle sizler bilmezsiniz o yılları teyzeler gibi oldum bende:))
Liderler yuvarlak bir masanın etrafında toplanır saygı çercevesinde konuşurlardı,kimse kimsenin sözünü kesmezdi.
Hayranlıkla dnlerdik o yıllarda..

Şimdi öylemi aleni konuşuluyor aertık,saygı yok bir kere bel atına kadar inildi..

Konfüçyusun çok güzel bir sözü vardır çok beğenirim tamda bu dayılara uygun
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak tehlikedir der.

Kesnlikle sizler bilmezsiniz o yılları teyzeler gibi oldum bende:))
Liderler yuvarlak bir masanın etrafında toplanır saygı çercevesinde konuşurlardı,kimse kimsenin sözünü kesmezdi.
Hayranlıkla dnlerdik o yıllarda..

Şimdi öylemi aleni konuşuluyor aertık,saygı yok bir kere bel atına kadar inildi..

Konfüçyusun çok güzel bir sözü vardır çok beğenirim tamda bu dayılara uygun
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak tehlikedir der.
Gün gelecek onlara oy verenler oy verdiklerini saklayacaklar tıpkı fetö okullarında okuyup bunu söyleyemeyenler gibi.
O günleri bekliyorum batsakta batmasakta. Ama inşallah onlarda bir gün yargılanıp halkın önünde tüm mallarına el konulur da bu yaşananları bi nebze unuttururlar bizlere

Gün gelecek onlara oy verenler oy verdiklerini saklayacaklar tıpkı fetö okullarında okuyup bunu söyleyemeyenler gibi.
O günleri bekliyorum batsakta batmasakta. Ama inşallah onlarda bir gün yargılanıp halkın önünde tüm mallarına el konulur da bu yaşananları bi nebze unuttururlar bizlere
Umutlanmak istiyorum hep.

X