aklina geleni yazmaca :)

Çay koyalım mı? Hadi :)

Vind'i seviyorum. Onun iyi olmasını, hayatının düzene girmesini, etrafindaki insanlarin huzur dolu olup Vind'le iyi gecinmesini istiyorum. Âmîn. 🤲🏻

Teşekkür ederim Emma3, sizin de hayırlısıyla gönlünüze göre olsun her şey inşallah varsa sıkıntılarınız geçsin 🙏

Salonda sıkıldım tuvalete gelip biraz da burda takilayim dedim ilk başta değişiklik gibi geliyor sonra burda da sıkılıyorum. Evi daha toplamadim offf bıktım biraz da yatakta takilayim sonra uyuyayım

Mal bulmuş Mağribî gibi...
Allah hidayet, firaset versin cümle kullarına 🤲🏻

Uyan Superman, daha uçucan sen!!

Verdiğin farkındalıklara şükürler olsun Rabbim. Fark ettiğim değişmesi, dönüşmesi, dengelenmesi gereken durumları kolaylıkla ve güzellikle dönüştürebilmem için neler mümkün?

Galiba üzerimdeki çoğu ağırlık insanlar yüzündenmiş, hep enerjilerden çok kolay etkilendiğimi biliyordum ama sandığımdan fazlası varmış(daha da fazlası olabilir), bana ait sandığım noktalar da benim değilmiş sanki, bir farkındalık yaşamışım hissi var, bilmiyorum daim olur mu ama bu ara biraz daha merkezimde kalabilmeyi, bu durumu kendi içimde kontrol edebilmenin hissini çözdüm, yaşadım, bir kabuktan kafamı çıkarmışım hissi var, şimdilik daim olmasa da bu his benim için ilk ve bu güzel bir şey. Ne kadar böyle farkındalıklar yaşamak, daha iyi olmak için çabalasan da, ne istediğini bilerek de yol alsan kendisini yaşadığında şaşırabiliyorsun.

Son düzenleme:
X