Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Akıllı lens düşünüyorum özellikle doktor önemli olupta memnun kalan arkadaşlarım bana yardımcı olabilirmi?sağlıklı günler

leklus

Guru
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2012
28
8
Akıllı lens düşünüyorum özellikle doktor önemli ,ameliyat
olupta memnun kalan arkadaşlarım bana yardımcı olabilirmi?sağlıklı günler

4 gün önce bu ameliyati oldum. Tek cümle ile " Yeniden doğdum" cok dusundum cok arastirdim en sonunda olmaya karar verdim. Harika bandaj ertesi gun acildi ve hersey cam gibi net. gozlukleri direkt attim. İyi ki diyorum... Çok şükür

Akıllı lens dediğiniz kalıcı lens sanırım. Eğer öyleyse annem oldu 3 4 sene önce. Çok memnun çünkü numarası aşırı yüksekti ve gözlüğü olmadan asla yaşayamıycak durumdaydı. Biraz zorlandı tabi ama sonrası iyi oldu

Akıllı lens dediğiniz kalıcı lens sanırım. Eğer öyleyse annem oldu 3 4 sene önce. Çok memnun çünkü numarası aşırı yüksekti ve gözlüğü olmadan asla yaşayamıycak durumdaydı. Biraz zorlandı tabi ama sonrası iyi oldu
Ne kadar sure sonra tamamen normale dondu. Benim soguk ve yagmurlu havalarda rahatsiz oloyurda

4 gün önce bu ameliyati oldum. Tek cümle ile " Yeniden doğdum" cok dusundum cok arastirdim en sonunda olmaya karar verdim. Harika bandaj ertesi gun acildi ve hersey cam gibi net. gozlukleri direkt attim. İyi ki diyorum... Çok şükür
.Geçmiş olsun, şimdi nasıl gözleriniz ve görüşünüz, ben de düşünüyorum dr ve hastane araştırıyorum. Memnun kaldıysanız dr ismini paylaşır mısınız. Teşekkürler

bana özelden nerde yapıldı yazarmısınız

X