Akdeniz üniversitesi tüp bebek

Merhaba Antalya Akdeniz üniversitesi Hastanesi'nde tüp bebek yaptıran veya aşılama yaptıran var mı ? Memnun kaldınız mı ? Doktorunuz kimdi ?
Şafak hoca var . Çok memnunum kendisinden . Benim ilk denemede tuttu .ki yumurta rezervim az olmasına rağmen . Ama maalesef kalbi durdu kaybettim . Ve Antalya nın adı bilinen 2 özel tüp bebek merkezinden memnun kalmayıp Şafak hocaya gelen çok fazla kişi vardı . Herşeyi garanti altına Alarak ilerliyor . Asla kan değerlerine bakmadan sadece Muayane ile sonuca varmıyor .

Şafak hoca var . Çok memnunum kendisinden . Benim ilk denemede tuttu .ki yumurta rezervim az olmasına rağmen . Ama maalesef kalbi durdu kaybettim . Ve Antalya nın adı bilinen 2 özel tüp bebek merkezinden memnun kalmayıp Şafak hocaya gelen çok fazla kişi vardı . Herşeyi garanti altına Alarak ilerliyor . Asla kan değerlerine bakmadan sadece Muayane ile sonuca varmıyor .
Teşekkür ederim canım çok geçmiş olsun sana umarım sağlıklı bir evlat nasip eder Rabbim sana benimde bir gebelik oldu dış gebelik oldu sol tüp alındı sonra hamile kalmadım 1 aşılama oldum vitalede oda tutmadı sonra ara verdim yaz sonu tekrar tedavi için şafak beye veya aynı hastanedeki murat bey var randevu sorunu daha az şafak beye kaçış ikisinden birini tercih edicem

Teşekkür ederim canım çok geçmiş olsun sana umarım sağlıklı bir evlat nasip eder Rabbim sana benimde bir gebelik oldu dış gebelik oldu sol tüp alındı sonra hamile kalmadım 1 aşılama oldum vitalede oda tutmadı sonra ara verdim yaz sonu tekrar tedavi için şafak beye veya aynı hastanedeki murat bey var randevu sorunu daha az şafak beye kaçış ikisinden birini tercih edicem
mrb vitalede asılama ücreti ne kadara yaptırdınız doktorunuz kimdi benimde aynı sorunum var sag tüp alındi hidroselpinksden dolayı 1 yıldan beri hamile falan kalamıyorum

mrb vitalede asılama ücreti ne kadara yaptırdınız doktorunuz kimdi benimde aynı sorunum var sag tüp alındi hidroselpinksden dolayı 1 yıldan beri hamile falan kalamıyorum
Dr Mehmet Taner kılıçti 2500 TL idi sanırım tam rakam aklımda kalmadı bide ilaç vardı gonalf ve ovitrelle onlarda 1120 TL -1500 TL arası bir şeydi maalesef ilk aşılamam tutmadı sonrada hiç denemedim

Akdeniz üniversitesi tüp bebek merkezine fiyatlar özel tüp bebek merkezlerine göre daha uygun olduğu için tedavi olmaya biraz gönülsüz de olsa karar vermiştim. Labaratuvarının pek de iyi olmamasına rağmen. Bugun gorduklerimle kesinlikle kararımı değiştirdim. Aslaaaa oraya gitmeyeceğim. Sizlere devlete ait bir kurumdaki en son güncel tüp bebek fiyat listesini affınıza sığınarak gönderiyorum🙏 Bu paraların bizlerden talep edilmesi acaba ne kadar yasal?😡 hepimiz bu paraları hiç de kolay kazanmıyoruz. Devletten rapor hakkımız var! Sözüm ona!!! Özel tüp bebek merkezlerindeki fiyatlar inanın çok daha uygun. Gitmeyi istediğim ama fiyatından çekindiğim memorialde Şafak hocanın antalya Ivfde Kemal hocanın tüp bebek tedavileri bile şu an daha ucuz. Şaka gibi….Bu kadar olmaz. Biz niye o zaman o kadar vergi ödedik? Kendimi çok kötü hissediyorum. Bu haksızlık. Bugunden sonra acaba kim Akdeniz üniversitesinde tedavi olmaya gidecek coooooook merak ediyorum….. Umarım isteyen herkes maddi ve manevi acı çekmeden dileklerine tez zamanda ulaşır🙏🙏🙏
DA67CEC9-5C51-446C-8DC9-D11688251BED.jpeg

Akdeniz üniversitesi tüp bebek merkezine fiyatlar özel tüp bebek merkezlerine göre daha uygun olduğu için tedavi olmaya biraz gönülsüz de olsa karar vermiştim. Labaratuvarının pek de iyi olmamasına rağmen. Bugun gorduklerimle kesinlikle kararımı değiştirdim. Aslaaaa oraya gitmeyeceğim. Sizlere devlete ait bir kurumdaki en son güncel tüp bebek fiyat listesini affınıza sığınarak gönderiyorum🙏 Bu paraların bizlerden talep edilmesi acaba ne kadar yasal?😡 hepimiz bu paraları hiç de kolay kazanmıyoruz. Devletten rapor hakkımız var! Sözüm ona!!! Özel tüp bebek merkezlerindeki fiyatlar inanın çok daha uygun. Gitmeyi istediğim ama fiyatından çekindiğim memorialde Şafak hocanın antalya Ivfde Kemal hocanın tüp bebek tedavileri bile şu an daha ucuz. Şaka gibi….Bu kadar olmaz. Biz niye o zaman o kadar vergi ödedik? Kendimi çok kötü hissediyorum. Bu haksızlık. Bugunden sonra acaba kim Akdeniz üniversitesinde tedavi olmaya gidecek coooooook merak ediyorum….. Umarım isteyen herkes maddi ve manevi acı çekmeden dileklerine tez zamanda ulaşır🙏🙏🙏Eki Görüntüle 3296363
O kadar çok haklısın yazık .. ya 10 bin fazla olsun ama özelde değer gördüğüm saatlerce sıra bekleyip stres olmadığım yer olsun doktor ve labaratuvar iyi olsun.. bende Ekim'de gidicem şafak beye karar verdim canım . Allah yardımcımız olsun 🤲🏻

Allahım’a çok çok şükür 🙏🙏🙏gebelik haberini en sonunda aldım. Daha onceki deneyimlerim ve Şafak Hoca hakkında dilerseniz bana msj atabilirsiniz (kısaca mükemmel bir doktor). Kafamı toparlayabilirsem tüm hikayemi sizlerle paylaşacağım. Deneyimlerim umarım sizlere de faydalı olur

Merhaba Antalya Akdeniz üniversitesi Hastanesi'nde tüp bebek yaptıran veya aşılama yaptıran var mı ? Memnun kaldınız mı ? Doktorunuz kimdi ?
Ben memnun kalmadım yumurta rezervim düşük 3 kez toplama yaptırdım embriyolarim 5. Güne gitmiyordu doktorum murat ozekinciydi sağ olsun ilgili bir doktor ama embriyologlar ve kullandıkları ekipmanlar bence iyi degil kaç kez neden bütün toplanan yumurtalarımin döllenmedigini 5. Güne değil de 3. Güne zor geldiğini sordum her seferinde sizden kaynaklı dediler umudum çok kırıldı. Üniversiteye ilk Şafak hocanın adını duyarak ve indirim hakkım var diye basladim fakat gittiğimde Şafak hocanın artık hasta almadığını öğrendin murat hoca ile devam ettim. Cok zaman kaybetmişim. Memorial hastanesine Şafak hocaya gittim tekrar ve tüm yumurtalarım dollendi ayrıca 2 tane 5. Gün embriyom oluştu. Benim gibi yumurta rezervi düşük olanlara tavsiye etmiyorum Akdeniz tip tüp bebeği kimsenin umudu kırılmasın. Şafak hocayı şiddetle tavsiye ediyorum dedikleri kadar varmış keşke üniversitede oyalanmasaydim ama kısmet 🙏

Akdeniz üniversitesi tüp bebek merkezine fiyatlar özel tüp bebek merkezlerine göre daha uygun olduğu için tedavi olmaya biraz gönülsüz de olsa karar vermiştim. Labaratuvarının pek de iyi olmamasına rağmen. Bugun gorduklerimle kesinlikle kararımı değiştirdim. Aslaaaa oraya gitmeyeceğim. Sizlere devlete ait bir kurumdaki en son güncel tüp bebek fiyat listesini affınıza sığınarak gönderiyorum🙏 Bu paraların bizlerden talep edilmesi acaba ne kadar yasal?😡 hepimiz bu paraları hiç de kolay kazanmıyoruz. Devletten rapor hakkımız var! Sözüm ona!!! Özel tüp bebek merkezlerindeki fiyatlar inanın çok daha uygun. Gitmeyi istediğim ama fiyatından çekindiğim memorialde Şafak hocanın antalya Ivfde Kemal hocanın tüp bebek tedavileri bile şu an daha ucuz. Şaka gibi….Bu kadar olmaz. Biz niye o zaman o kadar vergi ödedik? Kendimi çok kötü hissediyorum. Bu haksızlık. Bugunden sonra acaba kim Akdeniz üniversitesinde tedavi olmaya gidecek coooooook merak ediyorum….. Umarım isteyen herkes maddi ve manevi acı çekmeden dileklerine tez zamanda ulaşır🙏🙏🙏Eki Görüntüle 3296363
Kesinlikle size hak veriyorum. 2023 mart ayından beri üniversite ye gidiyorum. İlk toplamamda hiç embriyom yaşamadi 12 yumurtam olmasına rağmen. Madem ekipmanları eski beni uyarabilirlerdi ama 3 kez toplama yaptılar üçünde de embriyolarim yaşamadi. Zaten indirim adı altında ödediğim ücret bir özel hastane parasını geçti. Memorial hastanesi üniversiteden daha uygun ayrıca dediğiniz gibi gördüğümüz muamele daha iyi kesinlikle fiyat araştırması yapmadan gitmeyin ekipmanlari iyi değil ben çok pişman oldum nacizane fikrim arkadaşlar 🙏

Bende birebir aynı fikirdeyim tıp fakültesinde safak hocanın hastasıydım ,12 yumurtadan 2 tanesi embriyo oldu kalitesi çok düşüktü ,ve çok yğksek doz iğne kullandırdı negatif olunca dediği şey ekipmanlar iyi değildi o yğzden yüksek doz kullandırdım çok yumurta çıksın diye demişti ,e yazık değil mi benim vücuduma o kadar hormon alıyorum o kadar para veriyorum zaman kaybı yaşıyorum,kim geri getirebilir neden en başndan söylenmiyor ki bunlar ona göre karar verin diye ,negatif aldıktan sonra bunları söylemesi bişey değiştirmiyor

X