Akademisyen Olanlar Burada Buluşalım Mı?

Merhaba 38 yaşındayım , Yüksek lisansa başladım .. Hedefim Öğr.gör. Olmak … Çünkü araştırma görevlisi yaş sınırı yeniden 35 e çekildi :KK43:
Sizler ne düşünüyorsunuz çok mu geç ..
Merhaba, bence asla geç değil. 33 yaşındayım daha önce öğretim görevlisi olarak çalışıyordum ancak çalıştığım üniversite faaliyetini durduğu için ve doktoraya da başladığım için arş gör kadrosuna girdim. Kesinlikle öğr gör kadrosunu tavsiye ederim. Orada yaş farkı hiç hissetmezsiniz. Arş gör olunca çok küçükler geliyor ne yazık ki. Öğretim görevlisi kadrosuna geçtiğinizde de hoca oluyorsunuz zaten. Üstelik istediğiniz kadar çalışabiliyorsunuz. İleride doktora bitince lisans için dr.öğr.üyesi kadrosu bulana kadar işinizi de kaybetmezsiniz.

Merhaba 38 yaşındayım , Yüksek lisansa başladım .. Hedefim Öğr.gör. Olmak … Çünkü araştırma görevlisi yaş sınırı yeniden 35 e çekildi :KK43:
Sizler ne düşünüyorsunuz çok mu geç ..
Hedefe ulaşmak için hiç bir zaman geç değildir.severek yapılınca cok zevkli ders anlatmak.sadexce yüksek lisans oluyor mu emin değilim,bazen de deneyim de istiyorlardı hiç öğr gör olarak çalışmadığım için bilmiyorum ama geç değil emin olabilirsiniz. 50 yasında doktora öğrencim vardı

Hedefe ulaşmak için hiç bir zaman geç değildir.severek yapılınca cok zevkli ders anlatmak.sadexce yüksek lisans oluyor mu emin değilim,bazen de deneyim de istiyorlardı hiç öğr gör olarak çalışmadığım için bilmiyorum ama geç değil emin olabilirsiniz. 50 yasında doktora öğrencim vardı
Önceki yıllarda 2 yıl alanda deneyim ve yüksek lisans a devam ediyor olma şartı vardı ancak şimdi yüksek lisans mezunu olma şartı var. Şu an ders aşamasındayım ama inanın tez yazmak o kadar zor geliyorki bir türlü kafamı toplayıp 2 cümle yazamıyorum . Ama o kadarda seviyorum.. 💔

Önceki yıllarda 2 yıl alanda deneyim ve yüksek lisans a devam ediyor olma şartı vardı ancak şimdi yüksek lisans mezunu olma şartı var. Şu an ders aşamasındayım ama inanın tez yazmak o kadar zor geliyorki bir türlü kafamı toplayıp 2 cümle yazamıyorum . Ama o kadarda seviyorum.. 💔
Tez aşamasında süreç inişli çıkışlı oluyor genelde.bazı günler sayfalar yazılıp bazı günler ise hiç bişey cıkmayabiliyor.siz pozitif olun herşey pozitif olsun.çoğu gitmiş azı kalmış. Trs bitince şartı da sağlamış olacaksınız ve gelsin hedefiniz.başarılar dilerim.alanınız ne idi

X