Aileleriniz bazı sebeplerden onaylamadığı ilişkinizi bir şekilde ailenizi ikna edip evliliğe taşıyabildiniz mi

Aileleriniz bazı sebeplerden onaylamadığı ilişkinizi bir şekilde ailenizi ikna edip evliliğe taşıyabildiniz mi? Nasıl başardınız ve ailenizin onaylamama sebebi neydi
Ailenin onaylamadigi kişiyi annemin bazı duyduğu şeylerden dolayı istemedim.Sonra başka biri ile nisanlandim.Nikahimiz oldu.Sonra olaylar çıktı babam istemedi.Suan bende öyle nefret ediyorum kaynanamın eşimin yüzüne bağıra bağıra konuşmak ağzıma geleni söylemek istiyorum.Ailenin onay vereceği sebebe bağlı evlen veya evlenme diyebilirim.

Ailenin onaylamama sebepleri senin kararlılığın duruşun biraz da aklın etkili bu işte.
Yani ortada bariz sebepler varsa sen de aptalca ateşe gidiyorsan ailen haklı çıkar zaten.
Ama ailen saçmalıyorsa sen de maddi gücü olan ayakları yere basan akıllı bir kadınsan ve doğru karar verdiğine inanıyorsan yürü :)

Şimdi gördüm. Yaşın 20 ise muhtemelen saçmalayan sensindir. O yüzden otur oturduğun yerde.

X