Ailece izlenebilecek Netflix dizileri

CocoParisien

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
1.175
2.640
27
Hanımlar, bana aileyle (anne-baba vs) birlikte izlenebilecek Netflix dizileri önerir misiniz? :KK53: Şimdi malum Netflix'te sansür yok. Sevişme sahnelerinin de maşallahı var. 😄 Yalnız izlerken sorun değil de cümbür cemaat izlenmiyor böyle şeyler. Karantina günlerinde ne bulacağımı şaşırdım. 😂

Basit öpüşme sahneleri sorun değil. Çok ileri sahneleri olmayan diziler biliyor musunuz? Var mı Netflix'te? Mesela ben La Casa de Papel hayranıyım, konu güzel ama ben şimdi oturup o diziyi nasıl anne babamla izleyeyim di mi. :KK53: Yardım lütfen.

breaking bad olabilir Çok küçük çocuk varsa anlamayacaktır tabi
Teşekkürler. Küçük çocuk yok.
Atiyedeki sevişme sahnelerini unuttunuz galiba:KK53: ben yalnız izlememe rağmen bazı yerlerde rahatsız olmuştum. Şiddet sahneleri de var. Eğer küçük kardeş varsa sorun olabilir
O benim de aklıma geldi. Malum magazin sayfalarında patlamıştı o sahneler. Kardeş yok ama anne baba var. :KK53:
O kadar abartı mı bilmiyorum ama galiba Muhafız'da da vardı o tarz sahneler.

O benim de aklıma geldi. Malum magazin sayfalarında patlamıştı o sahneler. Kardeş yok ama anne baba var. :KK53:
Muhafızı izlemedim ancak hep bu konuda capsleri yapılıyor adam ülkeyi seviştiği için kurtaramıyor diye :KK70:

O sahnelerin olmadığı bir dizi zor. Lost ın space, raısıng dıon, stranger Things. Bu üçü güzel sevişme sahneleri yok :) ufak öpüşme belki. Gerçi konuları sarar mı sizi acaba bi göz at 🤣🤣

Son düzenleme:

evet muhafız'da da var. Polisiye severseniz Sherlock'u da önerebilirim. Müstehcen sahnesi yok

X