Aile dizimi yaptıran var mı?

Zeytin ağacı dizisini izleyince araştırmak istedim bu konuya denk geldim.belki yaptıranlar olmuştur gene

Ay ben isterim ama ailemdeki travmatik hikayeler saymakla bitmez karsilacagim şeylerden de korkuyorum 😅

Konuyu hortlatmaya geldim, Sata Sata arkadaşa teşekkür ediyorum bildiklerini paylaştığı için.
Bende çok acayip birşey oldu, kitaplığımda 'sevginin kokleri' diye bir kitap buldum, ben almadigima eminim. Evde alacak kimse olduğunu da düşünmüyorum öyle bir kitabı ..
Sonra merak edip okumaya başladım, aile dizimiyle ilgili bir kitapmis.
Okudukça tam benlik diye düşündüm çünkü cocuklugumdan beri nedensiz bir şekilde annemle aramızda bir duvar var.
İkimiz de enerjik, cıvıl cıvıl, herkese sevgisini belli eden insanlarız ama birbirimize karşı kesinlikle öyle değil...
Bu kitabı okuyunca bana yararlı olabileceğini düşündüm. Var mıdır gitmiş olan baska?
Annenizle aranızda hellinger sendromu yaşanıyor olması muhtemel. Ancak detaylı bilgi almadan bunu kesin böyledir diyemeyiz. Atalardan gelen epigenetik aktarımda mutlaka bir hikâyeniz vardır anne kız rollerinizi görmek lazım. Aile dizimi insana verilmiş en güzel hediye gerçekten, umarım o günden bu yana daha fazla ilerlemiş ve fayda almışsınızdır.

Aile dizimi çok çok hassas bir konu. Şu an hiç planım olmamakla beraber bu konuda inanılmaz donanımlı ve aile dizimi eğitimini de kusursuz alan tek kişi bana göre Mira Şeniz Erten. Kendisi bizzat Hindistan’da senelerce eğitim almıştır. Artı olarak psikolog ve mühendistir.

Bakıyorum şimdi 2 saat aile dizimi eğitimi alan hemen seans uygulaması yapıyor. Bu o kadar tehlikeli ki. Diyeceğim o ki yaptırmak isteyen kişiler seans alanların yorumuna göre değil, seansı yapacak olan kişinin aile dizimi hakkında çok iyi bir eğitim almış olmasına dikkat etsinler.
Harika tespit 👏 Aile dizimi iki günlük eğitimle uzmanlık verilecek bir sistem değil. Ancak günümüzde herkes her alanda kolay yolu seçmek istediği için bu eğitim verenlerin değil, eğitim alanların suçu. Iki gunluk eğitimle zaten yapamayacaklar sertifikalarını alıp çekmecelerine koyacaklar. Tabiki bunlar arasında ben uzman oldum zannedip alanda çalışmalar yapanlar da olacaktır. Herkes enerjisi ile uyumlu olana çekilir. Dolayısı ile kendini aldatmaya meyilli olan ya da şifadan kaçan kişi onlarla buluşacaktır ki fayda bulamasın. Bilinçdışı bize bazen böyle oyunlar oynayabiliyor. Iki saatte de sertifika alırsın onun içini dolduramadiktan sonra nafile. Bunun karması tabi ki olacaktır bu da onların meselesi.
Aile Dizimi müthiş bir sistem ve alan açıldığı an katılımcı ve dizimi alan dışında sadece izleyici olan bile şifalanıyor. Üstüne bir sistem çıkmadı daha. Zeytin Ağacı bir yandan çok iyi oldu bir yandan kötü. Hakikate önem veren vermeyen ellerini ovusturdu. Umarım bozulmadan hak ettiği değere daha fazla ulaşır.

Selamlar herkese, ben de bugünlerde aile dizimi konusuna merak sardım. Çünkü hayatında yıllardır süregelen ve hiç değişmeyen olumsuz döngüler var bir türlü aşamadığım. Her şeyi denedim bir de bu aile dizimini denemek istiyorum bakalım. Ama Istanbul'da bu konuda gerçekten yetkin ve faydalı birini bulmaya çalışıyorum. Tavsiyesi olan var mı?

Aile dizimi çok çok hassas bir konu. Şu an hiç planım olmamakla beraber bu konuda inanılmaz donanımlı ve aile dizimi eğitimini de kusursuz alan tek kişi bana göre Mira Şeniz Erten. Kendisi bizzat Hindistan’da senelerce eğitim almıştır. Artı olarak psikolog ve mühendistir.

Bakıyorum şimdi 2 saat aile dizimi eğitimi alan hemen seans uygulaması yapıyor. Bu o kadar tehlikeli ki. Diyeceğim o ki yaptırmak isteyen kişiler seans alanların yorumuna göre değil, seansı yapacak olan kişinin aile dizimi hakkında çok iyi bir eğitim almış olmasına dikkat etsinler.
Mira Şeniz Erten'e yazdım bakalım umarım faydasını görürüm:KK43: Başka deneyimleyen ve Tavsiyesi olan var mı?

Son düzenleme:
Selamlar herkese, ben de bugünlerde aile dizimi konusuna merak sardım. Çünkü hayatında yıllardır süregelen ve hiç değişmeyen olumsuz döngüler var bir türlü aşamadığım. Her şeyi denedim bir de bu aile dizimini denemek istiyorum bakalım. Ama Istanbul'da bu konuda gerçekten yetkin ve faydalı birini bulmaya çalışıyorum. Tavsiyesi olan var mı?
Aynur tümen aynur tümen ve aynur tümen.

X