Selülit Ahududu Çayı ile Selülite Son

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ozge72

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
1.620
1.694
kizlar bu ahududunun cayini nrden buluruz acaba?? hem selülite iyi geliyormus hem de memisler buyuyo ya.. nerden buluruz bi bilen var mi?? :1no2:

:dance:

ben cok aradım ama bulamadım bulursanız yazın bende almak istiyorum. ahududu yagı var ama cayı yok :KK43:

canlarım bakın şöyle ki, ahududu hem kan dolasimini hizlandiriyormus ama ciddi anlamda hem de damarları tamir ediyormus. ustune bir de forumda arkadaslar cayi buyutuyor diye deneyimlemisler...

bir tasla iki kus...

bu arada senemcim evet ben de aktarda markette heryerde aradim ama bulamadim :KK43:(

ne menem bisi ki bu cayi yok??

bu arada evet alternatif tıp bolumune de yazdım ki belki oraya bakan arkadaslardan bi cevap olur sırnaşık şey

bitkisel çaylarda var diye biliyorum bu doğadan form çaylarında her çeşit olması lazım gördüm gibi rezene içiyorduk ne güzel odamı çıktı:)

arkadaslar ankaraya migrosa bi magaza acılmıs arkadasım orda ahududu cayı var dedi. ankarada olanlar alabilir. giriş katında yabancı bi magaza dedi ismini hatırlamıyormus

ya arkadaslar hamile olanlar için benden bi uyarı olsun ahududu cayi düşüğe neden oluyomus,ya gazatede yada bi dergide okumustum.

rezene deilde ahududu yagı ile anason yagını karıstırıp sabah aksam masaj yapıyorum.evet canım masajın gercekten faydası var. hem bu sekilde kendi kendimizi muayene adiyoruz. Allah korusun ama meme kanserinde erken tehsiz cok önemli

arkadaslar ahududunun diğer adı franbuazmıs. Franbuaz cayı bulursanız alabilirsiniz. ben onuda daha bulamadım :)

X