Ahmet apa ile yeniden başlamak için yol arkadaşı arıyorum 💕

Yanlis hatirlamisim eski mesajlara baktim ama Allah soyletmjstir umarim.
64 kilo da boyuna gore cok yuksek bi kilo degil benden iyi durumdasin.
Olsun olsun verecegiz
İnşallah Allah söyletmiştir 🙈🤣
Ya kıyafetler güzel dursun istiyorum bunun içinde 54-55 iyi oluyor bende
Aynen canım sabırla vereceğiz inşallah 🤲🏻

Sabah ılık suya limon sıkıp içtim
10.30
Kolajenli Türk kahvesi
12.30
Haşlanmış yumurta
Peynir zeytin
Domates salatalık
Bir avuk çiğ kuruyemis
Arada çay içtim
Akşam da dünkü menüm
Etki kuru fasülye
Domatesli bulgur pilavı
Salata
Yoğurt
Turşu
Temizlik yaptım yemeğim saat 18.00 de bitti
Şimdi de limonlu Yeşilçay içiyorum
Spor falan yok temizlik yaptım ona saysın bedenim
Tatlı isteğim devam ediyor öldürmeyen acı güçlendirecek inşallah

Üç gündür baş ağrım var
Beyne glikoz gitmiyor ya ne yapacağını şaşırdı
Kendime not; çok zorlanıyorum tatlı isteğim geçmiyor ama pes etmeyeceğim ilerde bugünleri gururla hatırlamak istiyorum

Sabah ılık suya limon sıkıp içtim
10.30
Kolajenli Türk kahvesi
12.30
Haşlanmış yumurta
Peynir zeytin
Domates salatalık
Bir avuk çiğ kuruyemis
Arada çay içtim
Akşam da dünkü menüm
Etki kuru fasülye
Domatesli bulgur pilavı
Salata
Yoğurt
Turşu
Temizlik yaptım yemeğim saat 18.00 de bitti
Şimdi de limonlu Yeşilçay içiyorum
Spor falan yok temizlik yaptım ona saysın bedenim
Tatlı isteğim devam ediyor öldürmeyen acı güçlendirecek inşallah
Bugun yesilmercimek yemegi yedim şehriye corbasi tursu..
Ama 5 gibi bir yemege atağa kaldi.iki mandalina kaşar salam kokopops vardi 4 5 kaşık oyle ..

Üç gündür baş ağrım var
Beyne glikoz gitmiyor ya ne yapacağını şaşırdı
Kendime not; çok zorlanıyorum tatlı isteğim geçmiyor ama pes etmeyeceğim ilerde bugünleri gururla hatırlamak istiyorum
Ben diyet yaparken baş ağrısının vücudun Toksin atmasından kaynakli olduğunu duymuştum.vucut temizlendiği için..

Ben diyet yaparken baş ağrısının vücudun Toksin atmasından kaynakli olduğunu duymuştum.vucut temizlendiği için..
Olabilir canım bir hafta böyle sürer muhtemelen
Şöyle sihirli bi değnek olsa dokunsa metabolizmamız hızlansa
Yesek yesek fit kalsak
Ne güzel olurdu🤣

Ya kıyamam senin insülin direncin vardı demi
Bu şeker başlangıcı mı demek
Evet dikkat edilmezse.hayorlisi olsun.az olsun öz olsun.birde ben yag dan salça dan kismiyorum.normal yiyorum..sadece porsiyon kontrolü oda etkili oluyor galiba..
Metabolizma min etkilenmesin in sebebi yıllardır salak oldu canım.
12 yıldır diyet yapıyorum 6 ay zayif 6 ay şişman. 60 a in 70 cık.her seferinde daha fazla aldik ama bu sefer öyle olmaması için elimden geleni yapacağım ama..
Bu serüvenim 2. Dogumumdan sonra 64 kilo ile başladı iki ay önce başladığımda 77 kilo idim..12 yıldır böyle Metabolizma ne yapsın.
Ne yemek ten vazgeçebiliyorum nede sisman olmak.istiyorum ne de zayif olabiliyorum

Evet dikkat edilmezse.hayorlisi olsun.az olsun öz olsun.birde ben yag dan salça dan kismiyorum.normal yiyorum..sadece porsiyon kontrolü oda etkili oluyor galiba..
Metabolizma min etkilenmesin in sebebi yıllardır salak oldu canım.
12 yıldır diyet yapıyorum 6 ay zayif 6 ay şişman. 60 a in 70 cık.her seferinde daha fazla aldik ama bu sefer öyle olmaması için elimden geleni yapacağım ama..
Bu serüvenim 2. Dogumumdan sonra 64 kilo ile başladı iki ay önce başladığımda 77 kilo idim..12 yıldır böyle Metabolizma ne yapsın.
Ne yemek ten vazgeçebiliyorum nede sisman olmak.istiyorum ne de zayif olabiliyorum
İnşallah olmaz canım dikkat et
Karatay tarzı beslenmeye geçmeyi denesene hem o sürdürülebilir duruyor
Ben mesela tatlıya hayır diyemiyorum
Senin zaafın ne
Ona arada bi izin verecek bi beslenme tarzını oturtmayı denesen nasıl olur

daha önce bir kere denedim 18 gün falan sürdü bu aralar hep niyetim vardı olmadı taşınma sürecimde araya almak istemedim ama şimdi mübarek şaban ayı ile başlayıp ramazanı da katıp devam etmeyi düşünüyorum hem zayıflama hem sağlık için

İnşallah olmaz canım dikkat et
Karatay tarzı beslenmeye geçmeyi denesene hem o sürdürülebilir duruyor
Ben mesela tatlıya hayır diyemiyorum
Senin zaafın ne
Ona arada bi izin verecek bi beslenme tarzını oturtmayı denesen nasıl olur
Suan bunu yapiyorum işte canim.aralik li oruç.porsiyon kontrolü.aksamlari Ekmek yememek.
Elimden geldiğince devam edeceğim sistemi vucuduma alıştırmak istiyorum.1.5 aydır iyi gidiyorum..
Tatli çikolata cok aramıyorum ama yemek yemeyi seviyorum işte ..surekli birseyler atıştırmak.aralikli oruç bunun da önüne geçiyor.

daha önce bir kere denedim 18 gün falan sürdü bu aralar hep niyetim vardı olmadı taşınma sürecimde araya almak istemedim ama şimdi mübarek şaban ayı ile başlayıp ramazanı da katıp devam etmeyi düşünüyorum hem zayıflama hem sağlık için
Ramazan için en uygun ikinci seviye deniyor kahvaltı olarak kahve ve hurma/incir/çiğ kuruyemiş var ikinci seviyede
Aslında denk getirebilirsiniz
Ben de şifa amacıyla istiyorum değilse daha kolay diyetler var (dukan gibi)

Suan bunu yapiyorum işte canim.aralik li oruç.porsiyon kontrolü.aksamlari Ekmek yememek.
Elimden geldiğince devam edeceğim sistemi vucuduma alıştırmak istiyorum.1.5 aydır iyi gidiyorum..
Tatli çikolata cok aramıyorum ama yemek yemeyi seviyorum işte ..surekli birseyler atıştırmak.aralikli oruç bunun da önüne geçiyor.
40 günü geçtiyse zaten alışmışsın demektir canım maşallah diyelim
Sistemin güzel o zaman bu şekilde devam inşallah
Atıştırma için salatalık falan ye çok zorda kalırsan ama hiç yemesen daha iyi tabi
Olacak ya inanıyorum bayrama hedeflerimize ulaşacağız inşallah 💕

40 günü geçtiyse zaten alışmışsın demektir canım maşallah diyelim
Sistemin güzel o zaman bu şekilde devam inşallah
Atıştırma için salatalık falan ye çok zorda kalırsan ama hiç yemesen daha iyi tabi
Olacak ya inanıyorum bayrama hedeflerimize ulaşacağız inşallah 💕
Evet önce den 60 olma hedeflerim vardi simdi 65 oluyum yeter diyorum..
Ramazana olmassa kurbana olur fjfjfjjfjddj

X