Ahmet apa ile yeniden başlamak için yol arkadaşı arıyorum 💕

Bak sen takinti yapmissin dir yeter de artar bile.kilon nerde birikmiş o da önemli..üst taraf çok belli ediyor alt taraf a toplanınca saklaması daha kolay
Göbekte birikmiş 🤯
Ben kendimi 54 kiloda iyi
Hissediyorum canım
Herkese göre bu değişebilir
Çocuk falan olsa neyse diyecem daha bekarım yahu çıtı pıtı olcam banane🤣

Göbekte birikmiş 🤯
Ben kendimi 54 kiloda iyi
Hissediyorum canım
Herkese göre bu değişebilir
Çocuk falan olsa neyse diyecem daha bekarım yahu çıtı pıtı olcam banane🤣
Ya cocuklqrin okulu başlıyor felqn dedin..okullar açılacak erken kalkmaya alışmam lazım dedin.bende diyorum ki acaba kaç çocuğu var Allah hayrını versin..
Bekarsan tamam ben seni çocuklu çocuklu kqdin sandim diyorum 60 iyi haklisin haklisin..
Verirsin kardesim vereceksin insaAllah masaAllah sana

Ya cocuklqrin okulu başlıyor felqn dedin..okullar açılacak erken kalkmaya alışmam lazım dedin.bende diyorum ki acaba kaç çocuğu var Allah hayrını versin..
Bekarsan tamam ben seni çocuklu çocuklu kqdin sandim diyorum 60 iyi haklisin haklisin..
Verirsin kardesim vereceksin insaAllah masaAllah sana
Öğretmenim yaw hahaha okul benim işim 🤣🤣
Veremeyecem herhalde az önce koca bir burger yedim :KK70:

Ay bu topiği bulduğuma çok sevindim. Ben de pazartesi günü başladım. 4. Günüm bugün. 8 aylık bebeğim var. Doğumdan sonra çok kilo aldım ve verme cesaretini yeni topladım. 73.1 kilo ile başladım. Sizler kaçıncı gününüzdesiniz inşallah çok geç gelmemişimdir buraya

Ay bu topiği bulduğuma çok sevindim. Ben de pazartesi günü başladım. 4. Günüm bugün. 8 aylık bebeğim var. Doğumdan sonra çok kilo aldım ve verme cesaretini yeni topladım. 73.1 kilo ile başladım. Sizler kaçıncı gününüzdesiniz inşallah çok geç gelmemişimdir buraya
Hoşgeldiniz ben bir süre devam ettim ama sürdüremedim
Şimdi su orucuna niyetlendim onu yapıyorum

Harika sonuç devam edersen daha güzel sonuçlar alırsın
Çok teşekkür ederim. Bu kadar erken tartılmak kiloların gitmesine engel olmaz umarım. Bir diyetisyen tartılırsanız vücut kendini frenler korumaya alır kilo veremezsiniz gibi bir şey söylüyordu. 1. Seviye bitinceye kadar bir daha tartışmayacağım

Çok teşekkür ederim. Bu kadar erken tartılmak kiloların gitmesine engel olmaz umarım. Bir diyetisyen tartılırsanız vücut kendini frenler korumaya alır kilo veremezsiniz gibi bir şey söylüyordu. 1. Seviye bitinceye kadar bir daha tartışmayacağım
Haha ben her gün tartılıyorum:))

X