Gebeliğe Hazırlık AGNUCASTON ile hamile kalan?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilmiyorum ki 1 bucuk ay kullandim ben. Farketmedim öyle birsey. 3 asilama oldum tutmadi. Tüp bebek olacaktm bostayken denedim bu hapi hamile kaldim
Demek ki her bünyede farkli etki gösteriyor cesaret edemiyorum açıkçası bir yandan da çok istememe rağmen çünkü adetin 3.gunu verdiğim kan sonuçları yani hormon testim normal çıktı.Ama ben sanki yumurtlama sorunu yaşıyorum gibi bir durum hissediyorum kendimde.Benim 10 yaşında bir çocuğum var ikinciyi istiyoruz eşimle ama olmuyor.saglikla buyutun inşallah bebeğinizi.

Her yerde düşürür diye yazıyor çok enteresan.Demekki her bünye de farklı etkisi var.
Canım valla her bünye farklı tabiki bende 165leri gördüm laborat bile dediki bu ne dr şaşırdı diyemedim de ilaç aldığımı bzuntuya vermedim sonra beyin cerrahiye yönlendirdi benim kitle çıktı

Evlenmeden evvel düzenliydi. Bir süre dogum kontrol hapi kullandim. O tüm dengemi bozdu. Bazen 2 ay hic olmuyordum adet. Ve eskiden 5 gün olan adetim 2 gün sürüyordu o da azicik. Agrilar sancilarla geciyordu günlerim
İlacı kullanmaya ne zmn başladınız? Bende bu ay kullanmayı düşünüyorum

arkadaşım hayıt için içirin ne meme ağrısı ne meme kisti kalır Allahın izni ile ama ara vermeyeceksiniz en az 3 ay. asla unutmayacaksınız. dr mutlaka danışlın

Regl olsakta ara vermeden iciyor muyuz? Benim regl dongulerim cok uzadi bebek denemeye basladigimdan beri bunu kullanmayi dusunuyorum. Dontorlar bu ilaci destekliyor mu sorsam bilir mi? Yoksa alternatif tip diye yorum yapmazlar mi acaba? Yani bu ilaci doktir tavsiyesi ile icmek mumkun mu?

ne zaman basladnz kullanmaya. ve nekdr kullandnz. yumurtlamadan sbra birakmak gerekiyor mu ?

Aynen bende bunu cevabini ariyorum, kimi ovulasyona kadar kullanmis kimi hic ara vermemis. Prospektusunde adet dahil icin diyo. Gebe kaldigini ogrenince birakiyorsun diyor kimi.

Aynen bende bunu cevabini ariyorum, kimi ovulasyona kadar kullanmis kimi hic ara vermemis. Prospektusunde adet dahil icin diyo. Gebe kaldigini ogrenince birakiyorsun diyor kimi.
Ben kullandım . Hamile kaldığımı öğrenince bıraktım. Faydasını gördüm, Bir zararını görmedim .

X