Ağır Yaşamlar - Tlc tv

Siminru

Canım üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2012
3.949
2.545
images

Realite dizisi Ağır Yaşamlar, 270 kilonun üstündeki sekiz kişinin bir yıl sürecek zayıflama yolculuğunu ekrana getiriyor. Her bölüm, bir kişinin hayatını kurtarmak ve yaşamını sonsuza dek değiştirmek adına tehlikeli mide küçültme ameliyatı ile karşı karşıya kaldığı güçlü hikayelere tanıklık ediyor olacaksınız.

Ben çok yakından takip edip ediyorum.
Dün Marla'nın hikayesi vardı. Kadın hiç yataktan çıkmıyordu ve yüzü hiç gülmüyordu.
Bakıcılığını yapan kızı da obez. Ona da acıdım.
Marla'nın şimdiki halini araştırdım. Ve inanamadım.

images

Son düzenleyen: Moderatör:
Marla bu halemi gelmiş. Şok oldum. Gördüğüm en huysuz kadındı.
Aynen. Doktor nowzaradan'a çok tripli davranıyordu. Kızına da şunu ver bunu ver diye hep emreder şekilde konuşuyordu.
Ben aslında bu kadın hiç gülümsüyor mu diye merak ettim. Bu foto çıktı.
Resmen yeni bir hayata kavuşmuş, şimdi güler tabi :)

Za
Aynen. Doktor nowzaradan'a çok tripli davranıyordu. Kızına da şunu ver bunu ver diye hep emreder şekilde konuşuyordu.
Ben aslında bu kadın hiç gülümsüyor mu diye merak ettim. Bu foto çıktı.
Resmen yeni bir hayata kavuşmuş, şimdi güler tabi :)
Zaten dr now bu kadının tedavisini yarım bırakmıştı tripleri yüzünden :) yeni sezonda kilolu bir adam izlemiştim adını unuttum. Kiloluyken nişanlanmıştı internette tanıştığı biriyle onuda merak ediyorum.

Bu kadın nasıl güzel bir şeye dönüştü böyle.
İnsanlar kendine yiyerek resmen işkence ediyormuş.
Sıkı takipçisiyim.

Za

Zaten dr now bu kadının tedavisini yarım bırakmıştı tripleri yüzünden :) yeni sezonda kilolu bir adam izlemiştim adını unuttum. Kiloluyken nişanlanmıştı internette tanıştığı biriyle onuda merak ediyorum.
Şu an hangi sezonu izliyoruz bilmiyorum.
Hangisi verilirse..:)
Ama izleseydim unutmazdım o dediğin kişiyi.
Ben erkeklerden James ve gedion'u biliyorum o da ilk hallerini..
Şu an 15.55 'te yayınlanan bölümler orta vadede ne durumda olduklarını gösteriyor sanırım.

Dün lupeyi gördük bayağı erimiş gıdısı sarkmış. Ama büyük aşkı Gilbert ile sorunlar yaşıyor. Adam içkiye düşmüş, Lupita'ya şiddette uygulayınca Lupe "ara veriyoruz" deyip gönderdi. Ama severek ayrıldılar Lupe üzgün...

lupe-my-600-lb-life-754x365.jpg

Son hali gıdıyı aldırmış ve kocası Gilbert ile mutlu şekilde:

Lupe-Donovan-update-1.jpeg

Bu kadın nasıl güzel bir şeye dönüştü böyle.
İnsanlar kendine yiyerek resmen işkence ediyormuş.
Sıkı takipçisiyim.
Evet bu kızı bir de nikki'yi güzeller olarak sayarım.

Bir de şişmanken çok sevimsiz biri gibi görünüp zayıflayınca çok sevimli ve dinamik biri olan Paula var. O şaşırttı beni de..

images

Ben arada bakıyorum ama eşim çok kızıyor yaa. Sarkıklar için deri alma operasyonu geçiriyorlar ya, çok kötü oluyor gerçekten ameliyat sahnesi.

Kasap doktor çıktı mı diyor eşim:KK70:

Ben izlerken kendime kızmıştım ne kadar şekilci ve önyargılıyım diye. Kız beğenmez diye düşünmüştüm çünkü. Adam tanıştıklarında hala 200 kilonun üzerindeydi. İnşallah mutludurlar benim gibilere inat.

Ama kadının da çocuğu varo_O

Adam kiloyu verebilir ama kadın çocuksuz bi hale gelemez. Ev bakarken adam bir çocuğumuz var, bir tane daha olsun istiyorum diyordu. Benimsiyor yani kadının çocuğunu. Bu da önemli bir fedakarlık bence.

Aynı senin gibi azimli ve iradeliler canım :KK66:
Azim deyince aklıma sen gelirsin.
O inanılmaz zayıflama maratonun unutulmaz senin de...
Sağol kuzum ya unutmamişsin beni:oops:Ben de bayağı ugraşmiştım. Gerçi hala da dikkat ediyorum.
60 ta kaldım olsun 88 leri görmüş biri olarak 88 ler den çok çok iyi .Daha mutlu ve enerjiğim.Çok şükür:KK200::KK60:

X