Ağda yaparken kılların kırılması

kışın ben özellikle almıyorum kalınlaşır belki diye ama yok olmuyor
Çok iyi anlıyorum.:KK3:

Sizi bilmiyorum da bende müthiş kaş var.

Kurban olduğum Rabbim vücudumdaki tüm tüyleri kaşlarıma toplamış. :-)

İki kaş arası birleşmiyor da kaşlarım inanılmaz gür ve koyu renk. Aldırırken nasıl ağlıyorum bir bilseniz…:cry:

Benim de kaşlarım koyu ama aldırırken zorlanmıyorum hatta etrafında az çıkıyor kendim alıyorum hep
Çok iyi anlıyorum.:KK3:

Sizi bilmiyorum da bende müthiş kaş var.

Kurban olduğum Rabbim vücudumdaki tüm tüyleri kaşlarıma toplamış. :-)

İki kaş arası birleşmiyor da kaşlarım inanılmaz gür ve koyu renk. Aldırırken nasıl ağlıyorum bir bilseniz…:cry:

İğneli de olmaz sana dediler niye bilmiyorum ama. Ağdayı pudralı kullanıyorum zaten makineyi de pudrasız yapmıyorum yoksa hiç almıyor
Başka merkezlere gidin lazerle tüyleri inceltip igneliyle bitiriyorlar zaten sizinki inceymis direk biter iz kalmaması için kremler var kışın yaparsanız daha iyi sonuç alırsınız

Bu konuyu ben de araştırayım. İlk defa duydum.

Teşekkür ederim bilgi için.
Rica ederim . İğneli epilasyon mucize gerçekten . İyi yapan bir yer bulman lazım ama .ben yüz tüylerimden öyle kurtuldum .arkadaşımda koltuk altı genital ve üst bacaktan kurtuldu sayılır .( sayılır dedim çünkü yeni çok olmadı daha yaptıralı )

Rica ederim . İğneli epilasyon mucize gerçekten . İyi yapan bir yer bulman lazım ama .ben yüz tüylerimden öyle kurtuldum .arkadaşımda koltuk altı genital ve üst bacaktan kurtuldu sayılır .( sayılır dedim çünkü yeni çok olmadı daha yaptıralı )
Bir kaç yer var, bize yakın.

Allahım nasip ederse yaz bitsin,soğuk kış günleri gelsin,görüşüp tanışayım diyorum.

İyi yerler mi bilmiyorum, inşallah iyidir.

Senin ve arkadaşının adına çok sevindim.

Darısı başımıza inşallah.

Bir kaç yer var, bize yakın.

Allahım nasip ederse yaz bitsin,soğuk kış günleri gelsin,görüşüp tanışayım diyorum.

İyi yerler mi bilmiyorum, inşallah iyidir.

Senin ve arkadaşının adına çok sevindim.

Darısı başımıza inşallah.
İnşallah kurtulursun 🥰

X