Adım adım hymenoplasti-yaşadıklarım

sideorderoflife

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2012
106
2
Merhaba arkadaşlar aylar sonra nihayet aradım ve doktorla görüştüm. O kadar çok sıktım ki kendimi konuşurken, nerdeyse heyecandan bayılacaktım. Elim telefonda dakikalarca beklerim aramak için :KK43: Utanç verici birşey benim için... Her neyse... Bu hafta sonu ameliyat olmayı düşünüyorum kalıcı yöntemle. Yarın görüşüp kesin randevumu alacağım. Deli gibi korkuyorum ama yeni bi hayata başlamak benim hakkım bunca yıl sonra... Önümde iki ayım var. Ben düşündüm ki adım adım yaşadıklarımı buraya yazarsam arkadaşlar bilgi sahibi olabilir. Şu an reklam olmasın diye doktor adı vermiyorum. . Yaşayacağım bu süreci burda anlatmaya karar verdim.

Merhaba arkadaşlar aylar sonra nihayet aradım ve doktorla görüştüm. O kadar çok sıktım ki kendimi konuşurken, nerdeyse heyecandan bayılacaktım. Elim telefonda dakikalarca beklerim aramak için :KK43: Utanç verici birşey benim için... Her neyse... Bu hafta sonu ameliyat olmayı düşünüyorum kalıcı yöntemle. Yarın görüşüp kesin randevumu alacağım. Deli gibi korkuyorum ama yeni bi hayata başlamak benim hakkım bunca yıl sonra... Önümde iki ayım var. Ben düşündüm ki adım adım yaşadıklarımı buraya yazarsam arkadaşlar bilgi sahibi olabilir. Şu an reklam olmasın diye doktor adı vermiyorum. . Yaşayacağım bu süreci burda anlatmaya karar verdim.

sanırım flep yaptıracaksın arkadaşım, bol şans... biz de adım adım takip edeceğiz seni, inşallah herşey yolunda gider

canım yüce rabbim yardımcın olsun yazdıklarını takip edicem ancak özelden bari doktorun adını yazarmısın çok merak ettim

O isi yaparken bu kadar rahtsiz oldun mu acaba? Bu kadar siktin mi kendini bayilcak gibi oldun mu? simdi olursun tabi.. ins duzgun olmaz ve evlenecegin erkek anlar bunu ve omur boyunca mutsuz olursun. Insanda biraz utanma olur bee serefinizde mi yok sizin bir anlik zevk icin boyle olursun iste bide gidip binlerce tl para vereceksin..

O isi yaparken bu kadar rahtsiz oldun mu acaba? Bu kadar siktin mi kendini bayilcak gibi oldun mu? simdi olursun tabi.. ins duzgun olmaz ve evlenecegin erkek anlar bunu ve omur boyunca mutsuz olursun. Insanda biraz utanma olur bee serefinizde mi yok sizin bir anlik zevk icin boyle olursun iste bide gidip binlerce tl para vereceksin..
ben bunu isteyerek yaşamadım, hayatımı biliyo gibi ahkam kesemezsin, o kadar biliyosun daha önceki açtığım konulara bak! beddua etmicem sana çünkü altında kalırsın

Böyle ağır yorumu yapmadan önce, arkadaşın daha önceki açtığı konulara baksaydınz keşke. Haksız yere edilen beddua dönüp dolaşıp sizin başınıza gelir. Ayrıca konu sahibinin kalbini bu derece kırdıktan sonra boş yere etmiş olursun o duayı.. Lütfen yorum yaparken azıcık duyarlı olalım. Kendinizi konu sahibinin yerine koyun ve öyle yorum yapın!!!

Allah affetsin seni! hatta bildiği gibi yapsında bi daha sazan gibi atlama herşeye.

Son düzenleme:
Üzgünüm arkadaşlar ben birdaha bu siteye girmeyeceğim bu son girişm, o kadar çok eleştiri aldım ki ben daha fazla üzemem kendimi. Çok etkileniyorum çünkü. Kimseye tekrar tekrar izah edemem.

Bugün ameliyat oldum,ağlamaktan olan biteni pek hatırlamıyorum, herşey iyi olur inşallah. Allah benim gibi olanlara yardım etsin.

Kızlarınızla kardeşlerinizle konuşmada çekinmeyin. Birşey yaşayacakları varsa zamanı geldiğinde göğsünü gere gere yaşasınlar, herşeyinizi paylaşın o güveni verinki size herşeyi anlatsın içine kapanmasın içinde yaşamasınlar. Hoşçakalın.

alla alla ne kadar sığ insanlar var anlayamıyorum ben ya. erkekler yapınca normal kadınların ki neden değil. neden mutlu olamasın. bir anlık zevk suç mu değil. sigarada bi anlık zevk değilmi hepsi aynı yola cıkıyor. inşalla mutlu olursun arkadasım hiç suçluluk hissetme eminimki bunu yapmaya mecbur kaldın bu ülkede sabit fikirli insanlar %90. sen yanlış birşey yapmıosun :-) insanların namusu iki bacagının arasında değildir.

yuh artık bu nasıl bi yaklaşım bunu diyen insan olamaz sanane kardeşim sananeee :KK47:

cnm sen bakma bu yazılanlara. paylas yasadıklarını. yaptırmak ısteyen bırcok ark destek olmus olursun.dıger konularda yaz ankarada ve ıst da hymenepolasty olan var mı konularında
destek oluyoruz bırbırımıze

Canim arkadasim uzme kendini ben de bu forumdan destek alip aylar once hymenoplasti oldum. Kuzenim de oldu. İkimiz de ebru zulfikarogluna olduk. Kuzenim simdi 3aylik evli ve dun hamile oldugunu soyledi. O kadar cok mutluki . Kanamasi oldugunda mutlulukdan nasil agldagina sahidim. Hepimiz bu mutlulugu yasamaya hakkimiz var. Bence kotu yazanlara asla taviz verme. Herkes kenddi yasadiklarini bilir ve acilarini... Guzel bir ailemiz olacak hepimizin unutma...

siz ne dıyorsunuz ve nasıl bir yaklaşım tutum bu böyle bu yorumu okuyunca sizden utandım!hemde bunu yazan hemcinsimiz!!!bu yorumu yapan şahısta namus ve seref olsaydı,duygu,merhamet olsaydı eminim yazmazdı...birde burda yeni oldugunu soyluyor forumda yeni olanlar böylemi yorum yapıyor acaba söylüyorum sadece size...ve daha da diyecek lafım yoktur benim..destek olacagına yazdıgı cumlelere bakın...yazıkkkk...

cnm sen bakma bu yazılanlara. paylas yasadıklarını. yaptırmak ısteyen bırcok ark destek olmus olursun.dıger konularda yaz ankarada ve ıst da hymenepolasty olan var mı konularında
destek oluyoruz bırbırımıze

evet canım bakma yazılanlara öyle sinir oldumki şuan...resmen tövbe estagfurullah agzıma bile almak istemiyorum bu kelmeyi ya sanki (o.....)muş gibi nitelendiriyorlar ya...isteyerek ve ya degil size ne ya madem karsınız gidin baska işiniz yokmu boşuna zamanınızı gecırmeyın bu forumun içinde foruma yazıkkı böyle yorumalrı barındırmak zorunda kalıyor....bende eylül ayında olacam ve herseyı noktası noktasına paylasacagım...ister yanlış olsun ıster dogru olsun...

Canim arkadasim uzme kendini ben de bu forumdan destek alip aylar once hymenoplasti oldum. Kuzenim de oldu. İkimiz de ebru zulfikarogluna olduk. Kuzenim simdi 3aylik evli ve dun hamile oldugunu soyledi. O kadar cok mutluki . Kanamasi oldugunda mutlulukdan nasil agldagina sahidim. Hepimiz bu mutlulugu yasamaya hakkimiz var. Bence kotu yazanlara asla taviz verme. Herkes kenddi yasadiklarini bilir ve acilarini... Guzel bir ailemiz olacak hepimizin unutma...

amin canım amin inşallah dilerim hepimiz mutlu oluruz ve sizin adınıza da cok sevındımmm...rabbim daimm etsinn mutlulugunuzu:)

canım siz ne zaman yaptırdınız ebru hanıma?bende ebru hanımı dusunuyrum..

X