Adete 6 gün kala net çizgi

Canım gecikmedeyim zaten test yaptım ama çok çok silik çıktı emin olamadım
Oo tamam o zaman testte bir şeyler gördüysen şüphelenmen normal, bir şeyler vardır. Göğüsler hassaslaştı mı? Gerçi fark etmiyor ya bazen hiç belirtisiz bile geçebiliyor :) Biraz daha sabret yine yaparsın yine silikse zaten bir şey vardır artık

Oo tamam o zaman testte bir şeyler gördüysen şüphelenmen normal, bir şeyler vardır. Göğüsler hassaslaştı mı? Gerçi fark etmiyor ya bazen hiç belirtisiz bile geçebiliyor :) Biraz daha sabret yine yaparsın yine silikse zaten bir şey vardır artık
Göğüs damarlarım çok belirgenleşti meme ucundada öyle aşırı dolgulular be beyaz akıntım var. Testlerede güvenemiyorum dün silik gördüm işte pazartesi kan vereceğim inşallah hayırlısı olsun

En doğrusu bu zaten. Hayırlısı olsun güzel haberler alırsın umarım :)
İnşallah canım 1 yıldır evliyim ilk günden beri istiyoruz adet düzenliğim vardı zaten ama belirtler bu kadar ilk defa oldu özellikle beyqz akıntı ve göğüs damarlen belirgenleşmesi beni bi nebze şüphelendirdi hayırlısı bakalım

İnşallah canım 1 yıldır evliyim ilk günden beri istiyoruz adet düzenliğim vardı zaten ama belirtler bu kadar ilk defa oldu özellikle beyqz akıntı ve göğüs damarlen belirgenleşmesi beni bi nebze şüphelendirdi hayırlısı bakalım
Benim de tek net belirti göğsümde olmuştu çok hassaslaşmıştı illa başka belirti şart değil bazen belirtisiz bile olabiliyor. İnşallah dilediğin gibi olur canım silik çizgi beni umutlandırdı şahsen

X