Adet geciktirici kullanmalı mıyım ?

hellomadam09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
13
14
31
Merhabalar 1 yıldır evliyiz. Yaklaşık 6 aydır korunmuyoruz bu hafta sonu tatile gideceğiz sizce adet geciktirici kullanmalı mıyım? Geçen ay adetim 10 gün gecikmişti bu yüzden tarih sarkması oldu normalde bu tarihte adet olmuyordum ona göre planlamıştım. Hamile olma ihtimalim olur mu onu da bilmiyorum ya olursa diye de korkuyorum ne yapacağım Bana fikir verebilir misiniz?

Merhabalar 1 yıldır evliyiz. Yaklaşık 6 aydır korunmuyoruz bu hafta sonu tatile gideceğiz sizce adet geciktirici kullanmalı mıyım? Geçen ay adetim 10 gün gecikmişti bu yüzden tarih sarkması oldu normalde bu tarihte adet olmuyordum ona göre planlamıştım. Hamile olma ihtimalim olur mu onu da bilmiyorum ya olursa diye de korkuyorum ne yapacağım Bana fikir verebilir misiniz?
Hamilelik olsa da bebek için problem olacağını sanmıyorum ama kendin için kullanma bence çünkü hakikaten yumurtalık dengesini bozabiliyor geciktiriciler. tampon kullansan daha iyi canım

Sağlık ocaginda gebelik testi yaptirip eğer negatif cikarsa kullanabilirsiniz. Ancak tampon kullanmak daha iyi olabilir. Saglik acisindan tamponu sık degistirmenizi tavsiye ederim. Simdiden iyi tatiller

Bende tatillerde tampon kullanıyorum . Havuza yada denize girdiğinde değiştirmeni gerek o şişiyor zaten sizi rahatsız ediyor. Dışarda çıkacaksamda kullanıyorum boy boy oluyor hangisi size uyarsa kullanın mis çok güzel . Dolmadan çıkartasınız biraz zor oluyor dolduğunu hissedersiniz zaten o zaman çıkması kolay oluyor

Teşekkür ederim kızlarr cevaplar içinn 💓 tampon kullanmaya karar verdim bir takım araştırmalar yapıp sağlığımla oynamamam gerektiğini düşündüm sadece havuza girerken tampon kullanacağım :)

aşkom korunmuyorsanız hamile olma ihtimalinde olabilir ki eğer olsan da olmasan da o haplar vucut dengesini caaartt diye bozuyor her anlamda tampon bencede yada bitkisel olarak tarçın yemekte 3-4 günde olsa ertelemişti benimkini bkn.

X