Gebeliğe Hazırlık Adet 6 gün gecikti test negatif

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Luna277

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
755
662
29
Kızlar adetim ilk kez 6 gün geçti arada ağrı girip gidiyor öğlen eve geldim lavaboya girdim sonra eşim test alayım dedi su çay içip az bi idrarla test yaptım olsa çıkarmıydı

Kızlar adetim ilk kez 6 gün geçti arada ağrı girip gidiyor öğlen eve geldim lavaboya girdim sonra eşim test alayım dedi su çay içip az bi idrarla test yaptım olsa çıkarmıydı
6 gün gecikmeyle günün ilk idrar olmadan sıvı da alınsa çıkar tabi geç döllenme vs yoksa düzenlimidir adetleriniz

Canım kan ver testler yanıltabiliyor benim arkadaşımında betaHCG'si 400 olduğu halde testleri negatif çıkıyordu şaka gibi

Eklentiler

• D8CF942F-F1E2-44FB-905B-0C3465F91545.jpeg
    D8CF942F-F1E2-44FB-905B-0C3465F91545.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 1.550
Tekrardan çektim ama ben göremedim ya
Şurda hafif bi çizgi var ama yine umut ettirmek istemiyorum canım kuruma çizgisi değilse eğer istersen kesinlik için kan ver

Eklentiler

• Screenshot_20210118-130644_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210118-130644_WhatsApp.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 961
Şurda hafif bi çizgi var ama yine umut ettirmek istemiyorum canım kuruma çizgisi değilse eğer istersen kesinlik için kan ver
Bu gönderdiğim fotoğrafı testi yeni yaptığımda çekmiştim kuruma olamaz ama fotoğraftan öyle görünüyor sanırım testte yok gibi yarına adet olmazsam kan veririm artık

Bu gönderdiğim fotoğrafı testi yeni yaptığımda çekmiştim kuruma olamaz ama fotoğraftan öyle görünüyor sanırım testte yok gibi yarına adet olmazsam kan veririm artık
Olabilir canım bencede kesin sonuç için kan vermelisin umarım vardır

Canım birkaç günü falan bekleme 6 gün geçmiş zaten şüphen de var fırla git kan vermeye ben heyecanlandım senin yerine fjdjd

Benim de gecikmenin 7. Günü bugün bi test yapayım dedim negatif geçen sene polip kaynaklı 15 gün gecikmişti bu kadar gecikmezdim korkuyorum ya.

X