ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

08.04.2024 pazartesi
👼 cennette bayram varmış... şeker toplamaya gitti adem metemiz 💔

KurkmantoluS KurkmantoluS şerifemm ALLAH yar ve yardımcınız olsun imtihanınız kolaylaşsın başımız sağolsun 😔

Rabbim sabırlar, güç kuvvet ve ferahlıklar versin. Metemiz sizlere şefaatçi olsun aminnn 🤲

08.04.2024 pazartesi
👼 cennette bayram varmış... şeker toplamaya gitti adem metemiz 💔

KurkmantoluS KurkmantoluS şerifemm ALLAH yar ve yardımcınız olsun imtihanınız kolaylaşsın başımız sağolsun 😔

Rabbim sabırlar, güç kuvvet ve ferahlıklar versin. Metemiz sizlere şefaatçi olsun aminnn 🤲
valla merak ettim gelişme var mı bakayım dedim. mesajı görünce içim cız etti 😥 fena oldum. KurkmantoluS KurkmantoluS başınız sağolsun. Rabbim sabır ve dayanma gücü versin 🤲🏻

Keşke demicem. Çok inşallah dedim nasip olmadı. Benden iyi biliyor rabbim iyiyi kötüyü. 😥

Serifecigim canım benim Böyle zamanlarda ne denir bilemiyorum heleki böyle bir durumda

Hepimiz dualar yaptık sen Anne olarak elinden geleni yaptın ama Allah böyle istedi

Belki daha kötü olucak Rabbim herşeyi bilir

Ayet net kesin genç yaşlı hepimiz bu dünyadan gideceğiz
Ahirette Rabbim şefaatçi olsun

Allah rahmet eylesin ...kalbine inşirah serinliği versin Rabbim
🤲🌷

Keşke demicem. Çok inşallah dedim nasip olmadı. Benden iyi biliyor rabbim iyiyi kötüyü. 😥
Rabbim peygamber sabrı versin canım şefaatçin olsun inşallah 🤲🏻
Kelimeler anlamsız kalıyor ne desek boş çok üzüldüm 😢Allah kalbine inşirah ferahlığı versin 🤲🏻

X