Adem Mete şifa niyetine Hatmi şerif 🤲

KurkmantoluS KurkmantoluS arkadaşımızın 15 aylık oğlu ADEM METE yavrusu için, nasip olursa 1 Mart Cuma günü, hatmi şerif duamız yapılacaktır. Kimin duası kabul olur bilemeyiz. RABBİM tez vakitte kalıcı şifa versin aminnnnn🤲

Sabah namazdan sonra Yasin-i Şerif okuyup sizlerin ismine bağışlayacak dua ettim. RABBİM sizlere iki cihan saadeti versin, darda bırakmasın, bedenen ruhen şifa olsun. Ağzınıza, ruhunuza, yüreğinize, nefesine sağlık canlar ❤️ hemen gelip cüz aldınız ALLAH razı olsun 🤲

1- HALLEYS HALLEYS

2- Papatyali_anne Papatyali_anne

3- Oydar Oydar

4- Aktif Lora Aktif Lora

5- MssPARE MssPARE ✅

6- KurkmantoluS KurkmantoluS

7- KurkmantoluS KurkmantoluS

8- KurkmantoluS KurkmantoluS

9- Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu

10- labellevie labellevie annesi

11- labellevie labellevie annesi

12- labellevie labellevie annesi

13- Bonus Bonus

14- B Buluts34

15- B Buluts34 k.validesi

16- uvercinka65 uvercinka65 annesi

17- I ilknurrr22

18- G Gunduzguzell1

19- Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi

20- penyez83 penyez83 ✅

21- penyez83 penyez83 ✅

22- PiXiEE PiXiEE annesi

23- PiXiEE PiXiEE annesi

24- reynax reynax

25- Chocolita Chocolita

26- penyez83 penyez83 arkadaşı ✅

27- aysen- aysen- annesi

28- Peeves Peeves

29- aysen- aysen-

30- S selin18

💜 okuyunca bildirim yapmayı ve tilavet secdelerini yapmayı unutmayalım canlar 💜

KurkmantoluS KurkmantoluS arkadaşımızın 15 aylık oğlu ADEM METE yavrusu için, nasip olursa 1 Mart Cuma günü, hatmi şerif duamız yapılacaktır. Kimin duası kabul olur bilemeyiz. RABBİM tez vakitte kalıcı şifa versin aminnnnn🤲

Sabah namazdan sonra Yasin-i Şerif okuyup sizlerin ismine bağışlayacak dua ettim. RABBİM sizlere iki cihan saadeti versin, darda bırakmasın, bedenen ruhen şifa olsun. Ağzınıza, ruhunuza, yüreğinize, nefesine sağlık canlar ❤️ hemen gelip cüz aldınız ALLAH razı olsun 🤲

1- HALLEYS HALLEYS

2- Papatyali_anne Papatyali_anne

3- Oydar Oydar

4- Aktif Lora Aktif Lora

5- MssPARE MssPARE ✅

6- KurkmantoluS KurkmantoluS

7- KurkmantoluS KurkmantoluS

8- KurkmantoluS KurkmantoluS

9- Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu

10- labellevie labellevie annesi

11- labellevie labellevie annesi

12- labellevie labellevie annesi

13- Bonus Bonus

14- B Buluts34

15- B Buluts34 k.validesi

16- uvercinka65 uvercinka65 annesi

17- I ilknurrr22

18- G Gunduzguzell1

19- Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi

20- penyez83 penyez83 ✅

21- penyez83 penyez83 ✅

22- PiXiEE PiXiEE annesi

23- PiXiEE PiXiEE annesi

24- reynax reynax

25- Chocolita Chocolita

26- penyez83 penyez83 arkadaşı ✅

27- aysen- aysen- annesi

28- Peeves Peeves

29- aysen- aysen-

30- S selin18

💜 okuyunca bildirim yapmayı ve tilavet secdelerini yapmayı unutmayalım canlar 💜
Amin🤲 Allah sizlerden razı olsun. Vesile oluyorsunuz ❤❤

Son durum nedir canım?
Söylemeye dilim varmıyor ama beyin ölümünü netleştirmek için test yapıyorlarmış. Bugün de beyin anjiosu yapılacakmış. Diliyorum Rabbim den bugün güzel bişeyler duyursun bize. Bi tepki bi sinyal olsun inşallah beyninde hayırlı bi şekilde 🤲🤍
KurkmantoluS KurkmantoluS her gece iyi bir haber var mı diye bakıyorum profiline, inşallah en kısa zamanda şifa bulur Adem Mete'miz 🤲❤️ Kandilde çok dua ettim, şuan cüz okuyamıyorum ama elimde hazır hatim var verebilirim onun niyetine duasını yaparsın
Canım benim Allah razı olsun bağışlarsan tabi ki yaparım duasını. Allahım bugün güzel haberler aldırsın bize inşallah 🤍

Söylemeye dilim varmıyor ama beyin ölümünü netleştirmek için test yapıyorlarmış. Bugün de beyin anjiosu yapılacakmış. Diliyorum Rabbim den bugün güzel bişeyler duyursun bize. Bi tepki bi sinyal olsun inşallah beyninde hayırlı bi şekilde 🤲🤍

Canım benim Allah razı olsun bağışlarsan tabi ki yaparım duasını. Allahım bugün güzel haberler aldırsın bize inşallah 🤍
Allahım Şafi ismiyle acil şifalar versin güzel haberlerini almayı nasip etsin inşAllah canım benim 🤲🏻 hep dualarımızda ve aklımızdasınız

Tamam canım 1 tane hazır hatmimden veriyorum ozaman, dualarsın ❤️ şifa olsun , inşallah çok ama çok güzel haberler alırız, üzülme ne olur Rabbim büyük

Allahtan umut kesilmez kesmiyoruz bekliyoruz 🤲🏻

Allahım Şafi ismiyle acil şifalar versin güzel haberlerini almayı nasip etsin inşAllah canım benim 🤲🏻 hep dualarımızda ve aklımızdasınız
Allah razı olsun inşallah güzel haberler veririm bugün
Tamam canım 1 tane hazır hatmimden veriyorum ozaman, dualarsın ❤️ şifa olsun , inşallah çok ama çok güzel haberler alırız, üzülme ne olur Rabbim büyük
Allah razı olsun rabbim gönlünün muradını versin hayırla arya 🤍🤲

X