Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı...

Hep diziler filmler özendirildi insanlar.

Para hersey demek oldu

Malesef, ben doksanlar cocuguyum cok sükür sobanin sicakligini hala özlerim
Instagram acmadim acmam da gibi geliyor, mutluluk fotografini cekip paylastigin birsey degil de beraber gidilen pikniklerde yenen sandvicti, hic yoksa ekmek arasi receldi. Ne bileyim bir hos oldum simdi yazarken

Malesef, ben doksanlar cocuguyum cok sükür sobanin sicakligini hala özlerim
Instagram acmadim acmam da gibi geliyor, mutluluk fotografini cekip paylastigin birsey degil de beraber gidilen pikniklerde yenen sandvicti, hic yoksa ekmek arasi receldi. Ne bileyim bir hos oldum simdi yazarken
Bende doksanlar çocuğuyum :)
Ah o sobaların üstünde kızartıp yediğimiz reçelli ekmekler eski diziler :)

para olunca her turlu ahlaksızlık oluyor neden boyle bir toplum olduk akıl alır gibi degil
bu konular çokkk su götürür..burdan da çok ban çıkar :)
ama reklamları ele alalım ( diziler gelmeden önce )
hep al al al al..ye ye ye ye..giy giy giy
neyle yapacaksın
kredi çek kredi çek ( sanki babamız ödeyecek çekilen kredileri )
eski zamanlarda insanlar paraları varsa alırlarmış..
şimdi olmayan para ile alın giyin,yiyini ha birde gezin diyorlar
çalışıp kazan diyen varmı..
burdan yola çıkalım mesela :)

bu konular çokkk su götürür..burdan da çok ban çıkar :)
ama reklamları ele alalım ( diziler gelmeden önce )
hep al al al al..ye ye ye ye..giy giy giy
neyle yapacaksın
kredi çek kredi çek ( sanki babamız ödeyecek çekilen kredileri )
eski zamanlarda insanlar paraları varsa alırlarmış..
şimdi olmayan para ile alın giyin,yiyini ha birde gezin diyorlar
çalışıp kazan diyen varmı..
burdan yola çıkalım mesela :)
Hazıra alıştık

Bi de dizilere bak hiç orta halli aile yok ya çok zengin var ya çok fakir

Hazıra alıştık

evet ve cok fazla carpık ilişkiler söz konusu. izleyen cocuklar da aile yapısını öyle zannediyor. bilincaltı cok önemli ne izlersen ne gorursen kendine cekiyorsun. toplumumuzda etik anlayısı olmayan nesil yetisiyor.

Hazıra alıştık

eee bunu yaşamak için ne yapmak lazım...biz çalışır kazanırsan olur ...diye öğretildik :)
şimdi en kestirme yolu deniyor insanlar
geçen 20'li yaşlardı biriyle konuşuyordum..diyorki
25 yaşıma kadar çalışacağım..kendime güzel bir gelir yapıp..ondan sonra çalışmayıp istediğim gibi yaşamak istiyorum diyor.
hadi buyur 5 senede nasıl bir iş yapacaksında.ne kadar para kazanacaksında ...ondan sonra oturup yiyeceksin :)
tabi bunu ona sormadım bile ..konu uzamasın sinirlerim zıplamasın diye

eee bunu yaşamak için ne yapmak lazım...biz çalışır kazanırsan olur ...diye öğretildik :)
25 yaşıma kadar çalışacağım..kendime güzel bir gelir yapıp..ondan sonra çalışmayıp istediğim gibi yaşamak istiyorum diyor.
hadi buyur 5 senede nasıl bir iş yapacaksında.ne kadar para kazanacaksında ...ondan sonra oturup yiyeceksin :)
haha hadi ya askeri ucreti alabilip para biriktirirse gelsin biz burdayız. bende ögrencileri goruyorum mezun olduktan sonra iki sene dinlenmek isteyen fln var. dedim atı alan üsküdarı gecicek baslasana! ne dinlenmesi? bir de mezun olur olmaz müdür olcaklarmiş. :)) oldu canım

haha hadi ya askeri ucreti alabilip para biriktirirse gelsin biz burdayız. bende ögrencileri goruyorum mezun olduktan sonra iki sene dinlenmek isteyen fln var. dedim atı alan üsküdarı gecicek baslasana! ne dinlenmesi? bir de mezun olur olmaz müdür olcaklarmiş. :)) oldu canım
bende istanbula kaymakam olacağım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:yok yok vali olacağım
minik minik şeymalarımız olacak :KK70::KK70::KK70:koca koca acunlarımız sağolsun..bizden geçti artık

evet ve cok fazla carpık ilişkiler söz konusu. izleyen cocuklar da aile yapısını öyle zannediyor. bilincaltı cok önemli ne izlersen ne gorursen kendine cekiyorsun. toplumumuzda etik anlayısı olmayan nesil yetisiyor.
Aynen öyle evlilik dışı iliskiler Gayri meşru çocuklar artık doğal kabul ediliyor

Zengin birini bulacak hadi bakalım Ömür boyu emekli olacak :KK66:

Öğrendiysen bana da söylesene... =) Hayallere bak. Neyle 5 senede o kadar para kazanacakmış ki...

Son dakika haberi: Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile ilgili flaş gelişme! Mahkemeden Melisa Ilıcalı kararı!
Acun Ilıcalı ile sosyal medya fenomeni olan eşi Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yılın son ayında ani bir şekilde boşanma kararı aldı. Dostça ayrılmaya karar veren ikili anlaşmalı olarak boşandı. Boşanma sonrası açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Her evlilikte boşanmada var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik konuştuk kurtaramadık." demişti. Şeyma Subaşı'nın yurtdışı seyahatlerinin yoğunluğu sebebiyle Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı anlaşarak kızları Melisa Ilıcalı’nın velayetinin babası Acun Ilıcalı'ya verilmesi için mahkemeye başvurdu. Alınan son dakika haberine göre; Mahkeme başvuruyu kabul ederek velayetin babaya yani Acun Ilıcalı'ya verilmesini onayladı.

Kaynak: https://www.google.com/amp/s/m.saba...melisanin-velayeti-acun-ilicaliya-verildi/amp

X