AÇLIK OYUNLARI / Aralıklı oruç serüveni

rubygirls

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
466
841
32
Açlık oyunları ismini vereceğim diyet serüvenim başlıyorum. Telegram gibi Çeşitli gruplarda olsamds kadınlar kulübünde de motivasyon sağlamak için konuyu açıyorum bana bu serüvende dahil olmak isteyen bilgilerini yazabilir.

Başlıktan gördüğünüz üzere aralıklı oruç serüvenim başlıyor. 16/8 yapacağım. Çok araştırdım denedim ve bunu uygun buldum.

günlük imkanıma göre beslenmemi kalori/tabak
Paylaşımlarım ve imkan dahilinde attıgım adımlar ve sporu paylaşacagım

Haftalık ise tartım yapacagım.

9DE9972C-2A3B-4003-BA25-663BB4751328.jpeg

Son düzenleme:
Bugün öğüne çok geç başladım. Saat 16:00’da ilk öğünü yaptım.
Tek öğünlede kapayabilirim veya
Ufak bir atıştırma daha yapabilirim.
İlk öğünüm 473 kalori bir sonrakinde proteini arttırıp karbonhidratı düşürmek adına ne yapabilirim onu deneyeceğim

0C22B2C2-1811-4521-81B5-67B48B63E836.jpeg

Kilom 86.3
Boy 168
Hedef 70 cok benziyor kilo boy hedef🤩bugün başladım sabah 2 yumurta 1 kaşık yulafla omlet yaptım. Birazını çocuğum yedi😬🤓 saat 18 de 1 kase tarhana çorbası 2 kaşık da pirinç pilavı yedim. Şuan gayet acim😅 şimdi 1 büyük bardak yesilcay içtim sabah ola hayrola artik

Kilom 86.3
Boy 168
Hedef 70 cok benziyor kilo boy hedef🤩bugün başladım sabah 2 yumurta 1 kaşık yulafla omlet yaptım. Birazını çocuğum yedi😬🤓 saat 18 de 1 kase tarhana çorbası 2 kaşık da pirinç pilavı yedim. Şuan gayet acim😅 şimdi 1 büyük bardak yesilcay içtim sabah ola hayrola artik
Hoşgeldin canım listeye ekleyeceğim seni

Saat 10 itibarıyla kahvaltı saatim başladı. Ekmeksiz 3 kaşık menemen ve bi parça peynir çay yiyorum ara yapmıyorum sade Türk kahvesi

İlk öğünüm bugünde 14:00da oldu. 16:8 desemde 8 saat aralıgıda kısa tutuyorum. Kahvaltımda yine 400-500 kalori bandında ilerledi akşam ise taze fasulye ve salata var menüde belki çorba eklerim emin değilim

Akşam 6 da 2. Ve son ogunumu yedim. Biraz karbonhidrat ağırlıklı oldu🤦🏻‍♀️ patates li makarna gibi bisey az yedim ama🥲 moralimi hiç bozmadan devam ediyorum birazdan yeşil çay demler günü bitiririm 🙂 sabah meraktan tartildim dünden bugüne 1 kilo ödem atmışım gayet motive etti bu beni. Sürekli zayıf halimi düşünüp mutsuz olacağına yeme diye telkin ediyorum kendimi🫥

Dün yazamamistim durum bildirimi yapayim😁 açlık orucuna devam denize gittik 4 5 saat denizde geçirdim spor oldu hala her yerim ağrıyor alışkın olmayınca 😆 ama sabah ve akşam yedim çok doymayacak sekilde. Biraz karbonhidrat oldu dışarıda olunca tam uyumadım. Sabah 1 simit yedim akşam da da pirinçli kabak yemeği vardı 1 porsiyon kadar. 6 dan sonra çok aciksam da yemedim🤩

X