ACİLLLL BETA HCG DEGERİME BAKARMİSİNİZ

birmelek45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2023
49
18
21
İyi akşamlar arkadaşlar
OVİTRELLE çatlatma iglesi vurulali 12 Cİ gün sabah 2 tane test yaptım ikiside silik çıktı yeni kan verdim 25.7 çıktı hamilemiyim sevinebilirmiyim korkuyorum🤲🙈😞
Screenshot_20240503-232601.png

Hamilelik var canım tebrik ederim 🥰 bundan sonrası takip etmek. İnşallah saglikla ilerler 🌸

İyi akşamlar arkadaşlar
OVİTRELLE çatlatma iglesi vurulali 12 Cİ gün sabah 2 tane test yaptım ikiside silik çıktı yeni kan verdim 25.7 çıktı hamilemiyim sevinebilirmiyim korkuyorum🤲🙈😞Eki Görüntüle 3422637
Rabbim sağlıkla ilerleyip kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏 12.gün akşamı yaptım bende kan testini . 1 gün arayla aynı saatlerde kan vermeye özen gösterin değeriniz 2 katına ulaşıyorsa sağlıklı ilerliyordur fikri veriyor. Son adet tarihinize göre hesaplayın 5. Haftayı bir kaç gün geçtikten sonra kese görülebiliyor .

Rabbim sağlıkla ilerleyip kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏 12.gün akşamı yaptım bende kan testini . 1 gün arayla aynı saatlerde kan vermeye özen gösterin değeriniz 2 katına ulaşıyorsa sağlıklı ilerliyordur fikri veriyor. Son adet tarihinize göre hesaplayın 5. Haftayı bir kaç gün geçtikten sonra kese görülebiliyor .
Teşekkür ederim canım yarın akşam kan vericem inşallah düzenli artar

X