Açılın emzirme diyetimi paylaşıyorum

Bu arada izinde iken oğlunuz 1.sinifa başlamıştır diye düşünüyorum. Çok güzel denk gelmiştir.
Bende 3 çocuk çok istiyorum ama çok sinirliyim. Çocuk bakmak bana zor geliyor

Ben de 3 çocuk istiyordum güzel denk geldi. Ama tabii Böyle uzaktan görüp ikizlere bayılan insanlardan değilim:KK66: çocuk bakmak sabır emek işi gerçekten çok fazla sorumluluk demek Allah yardımcınız olsun.

Oğlum şu anda 1. sınıf ama genelde eşim ilgileniyor ödevleri ile. Okuması yazması vardı zaten zor olmadı 1. sınıf.

Oğlunuza maşallah nazar değmesin. Benimkide ogrenerek başlasa isterdim. Şimdikiler genelde biliyormuş...
İkizler içinde Allah kolaylık versin. Başladığınızda kim bakacak

Ben okulda öğrenmesini tercih ederdim.. tatile kadar annem ve Kayinvalidem.. Eylül e Allah kerim..

Bugün kahvaltı iyidi, öğlen de yufka ekmegini kaçırdım.aksam 5-6 fındık, biraz çubuk kraker, 2 hurma yedim.ceyrek de ayva..

Doya doya yemeyi özledim

Ben siz kadar yersem zayiflardim muhtemelen.
Oruç tuttum. Ama kafayida yedim. Fırında tavuk wrap yaptım. Krepli beşamel soslu kaşarlı. 1.5 ondan yedim. 7 sarma 1 büyük bardak ayran.
Büyük kase patlamış mısır. Şu vakte kadar yedim yani

Afiyet olsun iyi yemişsiniz:)

Ben de fena taktım zayıflayamıyorum olmaya. Diyorum ki bir şok diyet mi yapsam.. sizin geçen attığınız vardı ya yoğurtlu onu inceleyeceğim bugün Allah nasip ederse

Hım. Aslında siz buyuttugunuz kadar kilolu değilsiniz. Benim o attığım şok diyet gibi değil. Sadece son iki günü sadece yogurttu galiba. 5 günü normaldi.
Yarınki davet netlesmedi. İns arkadaş iptal eder. Çünkü cumartesi kendim bir sürü şey yapcam. Muhtemelen pazar da yerim.
Bari yarın olmasa

Aileniz uzaktan mi geliyor? kalacaklar mi?

Evet o diyet iyiydi. Zaten içinde yoğurt olunca pek şok diyet olmuyor oldukça besleyici yoğurt tek başına.yarin başlayacağım inşallah.63 olsam yeter ama yok gitmiyor

Bugun yoğurt yedim öğünlerde arada meyve ve çiğ sebze tükettim. Bir de sabah çok ince kepekli ekmek yedim.

Yarın akşam misafirim gelecek Bir şey yememem lazım yani ne zaman aşka gelsem diyet konusunda ya misafirliğe gidiyoruz ya da birileri geliyor

Aileniz uzaktan mi geliyor? kalacaklar mi?

Evet o diyet iyiydi. Zaten içinde yoğurt olunca pek şok diyet olmuyor oldukça besleyici yoğurt tek başına.yarin başlayacağım inşallah.63 olsam yeter ama yok gitmiyor
Ailem hızlı trenle Karaman'dan Ankara'ya gelecek ins. Taş catlasa 5 gün kalirlar

Bugun yoğurt yedim öğünlerde arada meyve ve çiğ sebze tükettim. Bir de sabah çok ince kepekli ekmek yedim.

Yarın akşam misafirim gelecek Bir şey yememem lazım yani ne zaman aşka gelsem diyet konusunda ya misafirliğe gidiyoruz ya da birileri geliyor
Evet aynen. Belki de hep öyle gelen giden yada biz gidiyoruz da diyet yapana kadar gözümüze batmiyor
Bugün zumrelerle oturduk. İzne ayrildigimda beni arayıp sormadilar. Kirgindim kendi içimde ve kızgın.
Benim için toplandıklarini söylediler. Daha doğrusu davet eden arkadaş. Bol okul dedikodusu yaptılar. Sohbetin disindaydim genelde.
Birşeyler birşeyler. Onlarla iyi anlasmistik. Hatta çok iyi. Şimdi onlara çok yabancı hissediyorum. Bugün bu durum biraz daha derinleşti.
Bir sürü şey yedim içtim. Bu arada. Maşallah moralim bozulsada istahim iyi idi

Evet aynen. Belki de hep öyle gelen giden yada biz gidiyoruz da diyet yapana kadar gözümüze batmiyor
Bugün zumrelerle oturduk. İzne ayrildigimda beni arayıp sormadilar. Kirgindim kendi içimde ve kızgın.
Benim için toplandıklarini söylediler. Daha doğrusu davet eden arkadaş. Bol okul dedikodusu yaptılar. Sohbetin disindaydim genelde.
Birşeyler birşeyler. Onlarla iyi anlasmistik. Hatta çok iyi. Şimdi onlara çok yabancı hissediyorum. Bugün bu durum biraz daha derinleşti.
Bir sürü şey yedim içtim. Bu arada. Maşallah moralim bozulsada istahim iyi idi

Ben de okula çok yabanciyim. Üstelik ben ayrıldıktan sonra başka bir binaya geçtiler.iki okul birleşti.Cogunu tanımıyorum.arkadaslar okul dedikodusu yapınca da başlamak istemiyorum hiç.aslinda işimi çok severek yapıyordum ama çok ara verdim.

Bugün epey iyi gitti
Ama akşam tatlının ve kurabiyenin tadına baktım.ikiser lokma yedim,:)

Ben dün bugün oldukça bozdum. Yarın oğlumun doğum günü için birşeyler hazırladım. Yine bozarim. Gerçekten ne zaman başlayacağımı bende merak ediyorum

Fatma Aliye
Ahmet Apa yitik sofanın izinde... Bir araştırın. Yapabilmeyi o kadar çok istiyorum ki...
Ben mısır patlatmak istiyorum ama o kadar çok yedim ki yiyemeyecegim durumdayim

Merhaba Fatma Aliye
Nasılsınız. BasladiniZ mi okula. Yakın arkadaşım 1 Nisan da başlıyor. Kendimi yalnız kalmış gibi hissediyorum. Sene başında başlamış olduğum için bu durumu kötü bir şekilde atlatiyorum
Diyet nasıl gidiyor. Ben Allah' izin verirse bahsettiğim o seviyelere başlayacağım

Bu arada ben tamamen bozdum. En son tartildigimda 64.4 tüm. Yeniden tartilmaya cesaret edemedim

Merhaba Fatma Aliye
Nasılsınız. BasladiniZ mi okula. Yakın arkadaşım 1 Nisan da başlıyor. Kendimi yalnız kalmış gibi hissediyorum. Sene başında başlamış olduğum için bu durumu kötü bir şekilde atlatiyorum
Diyet nasıl gidiyor. Ben Allah' izin verirse bahsettiğim o seviyelere başlayacağım
Merhaba yok iki hafta kaldı..

Diyet hafta içi yapıp hafta sonu bozuyor gibiyim.. ama öğünleri mi ciddi manada küçülttüm.. en son 66.5 tum. Veremiyorum Ama keşke 64 olabilseydim..

X