ACİL...

Arkadaşlar, bugün İstanbul Çapa Tıp Fakültesinde karaciğer nakli olacak 4 aylık bebek için AB+ kana ihtiyaç var.
Bebek komşumuzun bebeği.
Durum acil ve mümkün olduğunca çok vericiye ihtiyaç var.
Lütfen yardım edebilecek olan varsa
05369762918 numaralı telefondan bebeğin babası Salim Acar'a ulaşsın.
Sizlerden ricam duyurabildiğimiz kadar çok duyurmaya çalışalım.
Eskiden Çapa’da oturtulduk kesin bulurdum anneme sorucam şimdi inş bükünür hemen

Öncelikle allah şifa versin miniğe.. AB Rh pozitif veya negatif, A Rh pozitif veya negatif, B Rh pozitif veya negatif , O Rh pozitif veya negatif kişiler kan verebilir. Kanım uymuyor demeyelim bayanlar..

R
Arkadaşlar, bugün İstanbul Çapa Tıp Fakültesinde karaciğer nakli olacak 4 aylık bebek için AB+ kana ihtiyaç var.
Bebek komşumuzun bebeği.
Durum acil ve mümkün olduğunca çok vericiye ihtiyaç var.
Lütfen yardım edebilecek olan varsa
05369762918 numaralı telefondan bebeğin babası Salim Acar'a ulaşsın.
Sizlerden ricam duyurabildiğimiz kadar çok duyurmaya çalışalım.
Rabbim şifa versin inşaallah

Öncelikle allah şifa versin miniğe.. AB Rh pozitif veya negatif, A Rh pozitif veya negatif, B Rh pozitif veya negatif , O Rh pozitif veya negatif kişiler kan verebilir. Kanım uymuyor demeyelim bayanlar..
Maalesef sadece kendi gurubunu istiyorlarmış.
Çevremizde A pozitif - 0 Pozitif çok fazla var, kimseye duyurmamıza bile gerek kalmadan hallederdik.

Bulunduğunu nerden öğreneceğiz benim eşimin tutuyor ama istanbulun diğer ucundayiz hala bulunamadı mi acaba
Baba ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Salim ACAR 0536 976 29 18
En son dün gece görüştük, 4-5 kişi var dedi. Hastane 15 kadar verici istiyormuş.
Bunlardan 4 tanesi ameliyat sırasında hazır bulunmalıymış.
Arada iletişim kopukluğu olmaması açısından sizin aramanız iyi olur. Yada isterseniz bende arayıp bilgi verebilirim.
Bu arada neredesiniz?

Rabbim tez zamanda şifa versin umarım aranan kan bir an önce bulunur.:dua::dua:

2 verici bulduk çok şükür, bebeğin ameliyatı ertelenmiş. Sebebini bilmiyorum.
Merak eden olursa diye bilgi vermek için yazmak istedim.
Allah acil sifalar versin insallah. Benim 0+ kan grubum uysa hic dusunmeden verirdim yakin sayilirim hastaneye keske uymus olsaydi Allah buyuk insallah saglicakla hastaneden cikar minik:dua:

X