Acil zayıflamam lazım kızlar

ayselozgur

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
43
14
34
Kızlar 2yaşında oğlum var emziriyorum hala acil tarafından bir ay içinde zayiflamam lazim 3-4kilo gitse bile yeter en son tartildiğimda 66 kiloydum 165 boyundayim. 63 kilo olsam yeter. Önerileriniz varni yardım edin🥹🥹🥹

Kızlar 2yaşında oğlum var emziriyorum hala acil tarafından bir ay içinde zayiflamam lazim 3-4kilo gitse bile yeter en son tartildiğimda 66 kiloydum 165 boyundayim. 63 kilo olsam yeter. Önerileriniz varni yardım edin🥹🥹🥹
Ben geçen sene diyetisyene gittim diyet listesine uymadan sadece ekmeğimi tam buğday ekmeğiyle değiştirip pilav makarana tatlı gibi kilo yapan türleri sadece haftada 1 gün (yani haftada birfün birini yediysem diğerlerini öbür haftaya kadar tüketmeyerek ) akşamları sadece 1 tabak sebze yemeği yiyerek 14 kilo verdim emzirme dönemindesin zorlanabilirsin bu yüzden sana faydalı olanları tüketip geri kalanını yemezsen çözersin zaten fazlada bir kilon yokmuş sağlıkla büyüsün bebeğin

Ben geçen sene diyetisyene gittim diyet listesine uymadan sadece ekmeğimi tam buğday ekmeğiyle değiştirip pilav makarana tatlı gibi kilo yapan türleri sadece haftada 1 gün (yani haftada birfün birini yediysem diğerlerini öbür haftaya kadar tüketmeyerek ) akşamları sadece 1 tabak sebze yemeği yiyerek 14 kilo verdim emzirme dönemindesin zorlanabilirsin bu yüzden sana faydalı olanları tüketip geri kalanını yemezsen çözersin zaten fazlada bir kilon yokmuş sağlıkla büyüsün bebeğin
Ben ekmek yemem bir tek sbhlari yufka ekmem yerim doğruyu deyim ki size benim yerime bşkasi olsa çoktan 40 kilolara düşmüştür ben hem emziriyorum hem iştahım sıfır bir tek kahvaltim düzenli ama kilo veremiyorum doğumdan sonra70kilo oıdum zten hemen o kiloyu verdik kendiliyinden 65 düştüm eski kiloma ben 60 kilo olucam 63 de istemiyorum 60 uzun zamandı trtilmiyorum zayifladiğimida hiss ediyorum bakalim nasil olucak

3 kilo çok değil. Günde 2,5 -3 litre su içseniz. Şekeri de hayatınızdan tamamen çıkartsanız, taş çatlasın bir iki haftada gider o 3 kilo.

Akdeniz usulü beslenme günde 3 litre su ve şeker hamur olmamak üzere 15-20 günde verebilirsiniz 3-4 kiloyu eğer alta yatan hastalık yoksa tiroid gibi ozaman daha da hızlı verebilirsiniz

X