Acil zayiflamaliyim

hayatguzelllll06

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2022
136
81
Arkadaşlar merhaba 31 yaşında bir bayanım.ve 5 sene öncesine kadar kilolu mutsuz ve.buba rağmen zayıflama adına hicbir çaba gostermeyen bir insandım .ve 5 sene önce anı bı kararla disiplinle 4 ay gibi bir zamanda 29 30 kilo verdim ama o dönemler kahve içmeye yeni baslamisrim iştahımı aşırı derecede kapatıyordu ve baktım ki iştah diye bişe kalmamış o diyeti bozmamistim gün geçtikçe eriyordum .ve ben yaklaşık 10 aydır kilo veremiyorum burun ameliyatı oldum o günden bu güne kadar sürekli yiyorum ve 8 kilosunu geri aldım .ve halende kahve bağımlisiyim ama artık kahve zaten iştah kesmiyor bünyem alışmış .3 aydır diyet ediyorum ve sürekli bozuyorum sadece 1 kilo verdim şaka gibi . Özgüvenim sıfır kendimi hiç beğenmiyorum toplum içinde duramıyorum elbiselerim olmuyor benim sorunum iştahım iştahım bı kesilse biliyorum yine kilo vereceğim sizlerin bana önerisi varmı acil lütfen iyice mutsuzlastim şuan 67 kiloyum

16-8 açlık uygulamasını denediniz mi 8 saat yeme zamanı 16 saat hiç birşey yenmiyor sadece su şade soda şekersiz aromasız kahve vs.

X