Çocuk Hastalıkları acil yardımınıza ihtiyacım var..

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
sarsmanın bende zarar vereceğinden korkarım çünkü yavrun çok küçük.

merak edenler veya benzer durum yaşayanlar için son durumu aktariim hemen. yine kan tahlili yapıldı ve yeni bir eeg çekildi ancak yine herşey normal görüldü. şuan doktorlar 2. ay sonunda yapılan aşılardan şüpheleniyor. özellikle boğmaca aşısı bazı hassas bebek bünyelerinde bu tip durumlar yaratabiliyormuş. şimdilik gözlemeye devam ediyoruz bakalım...

merak edenler veya benzer durum yaşayanlar için son durumu aktariim hemen. yine kan tahlili yapıldı ve yeni bir eeg çekildi ancak yine herşey normal görüldü. şuan doktorlar 2. ay sonunda yapılan aşılardan şüpheleniyor. özellikle boğmaca aşısı bazı hassas bebek bünyelerinde bu tip durumlar yaratabiliyormuş. şimdilik gözlemeye devam ediyoruz bakalım...

canım merak ettim bebegin nasıl benim bebegimde nefes alamayıp halsiz düşüyo dr eeg falan istedi temiz ama hala arada tekrarlıyo senin bebegin nasıl oldu daha iyidir umarım

Aynı olayı biz de yaşıyoruz sizin sonucunu ne oldu acaba ulaşırsanız çok büyük sevap kazanırsınız çok çaresiziz

bundan 2 hafta önce bebeğim bir gün yatarken aniden kaskatı kesildi, elleri bacakları, çenesi tamamen kasıldı. nefes alamadı, gözlerinden yaşlar aktı. bu durum 1 dakikadan az sürdü. daha sonra 2 kez daha tekrarladı. doktor doktor gezdik. alanında en iyi doktorlara gittik bütün tetkikleri yapıldı, hiçbir şey bulunamıyor. doktorlar bebeğimin gayet sağlıklı olduğunu söylüyor. bu olay meydana geldiğinde bebeğim neredeyse ölümden dönüyor nefesi kesildiği için mosmor oluyor, ben panikten çırpınıyorum, elimden bişey gelmiyor.
benzer bir durumla karşılaşan, duyan bilen var mı???
Merhaba benim bebeğimde aynı durumda boğuluyor 2 aydır yoğun bakımda hastalığı bulunamıyor bana cevap yazarmisin nasıl oldu sizin

X