Acil yardım

DarkAngellotti

BeN ONa ReSMeN AŞıĞıM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
896
6
35
kızlar pazar günü nişanım var kısmetse bu mutlu günüme rengl gölge düşürdü:KK43:
elbisem saten ve alt çamaşırım çok belli oluyo tanga da olmuyo reng olcam napcam nası bişi giymeliyim yardım edin nolur.. adet geciktirici haplar varmış kullansam nası olur bilenler yardım etsin lütfen

içim görünmuyo deli kıss sırnaşık şeyçamaşırın kenarları görünüyo oda hoş olmuyo,
bende tanga giyiyim dedim ama o günde reng oluyom

canım senin adına üzüldüm, bence iç çamaşırı satan mağzalarda dikişleri belli olmayan naylonumsu şort şeklinde iç çamalırları var ondan 1 tane al ve dene eğer olmadı eczaneden geçiktirici hap al yan etkisi de adet dönemin başlayınca çok ağrı oluyormuş ve uzun sürüyormuş ben kullanmadım ama duyduğum kadarıyla sana yardımcı olmaya çalıştım. umarım o mutlu gününü bozacak hiçbir sorunla karşılaşmazsın.a.s.:nazar::nazar::nazar:

:nazar:canım ben internetten biraz araştırdım umarım işine yarar.

abcd0005co0.jpg

oetkz914vq4.jpg

oetkz914vq4.jpg

şuanlık bukadar buldukça göndereceğim
a.s.:nazar::nazar:

gecikdirici hap kullan bacım. banada öyle olmuştu geciktirici hap kullanmıştım. bıraktığımın ertesi günü hemen regl olmuştum bi skaıncasıd yok sadece biraz erteleniyor o kadarcık :jeyyar::1hug:

elbise aldığım yerdeki bayanada sordum dikişsiz giy hiç belli olmaz dedi senın gönderdiğin resimdekiler baya işe yarar hem bu çamaşırlarda pedde bellı olmaz sağol canım benim içime su serpildi walla:Saruboceq:

laz _kızı nişan günüm adetimimn 3. günü oluyo nası kullancam o günün sabahında mı içim hapı yoksa olmadan mı içiyim? bide kullandığın hapın adıyla nasıl kullanılcağını yazarmısın lütfen?

eczanelerde prmalut-n diye geciktirici hap var reçetesiz de satılıyor onu alıp regl olmadan önce kullanman gerekıyor(bir iki gün önce) ilacı bıraktıgın zaman yanetkısı olmadan regl oluyorsun tavsiye ederim bu arada mutluluklar canım

prımalut n tablet alcanım adetıne 3 gun kala başla sabah öğle akşam bır adet al ac tok farketmez

nısanın oldugu gunde aynı sekılde devam et nısan bıtınce ılacı kes 1-2 gun ıcınde adet olursun

bu kadar ama 3 gun önce başla garantılı olsun ok çamasırlar naparsan yap bellı oluyo

yaaa Özel günden 3-4 gün önce alınması gerekiyomuş kızlar ben yarın adet olcam
pazarda nişanım var offf senağlamasenağlama

cnm üzülme ya herseyde bı hayır wardır tatlım sen gıt hemen eczacıyla bı konus stres yapmaa cnm sımdıden süper mutlu bı nsan olması dılegıylee

bu çamaşırlarda belli olmaz sanırım ya

niltol canım ben internetten biraz araştırdım umarım işine yarar.

abcd0005co0.jpg

oetkz914vq4.jpg

oetkz914vq4.jpg

şuanlık bukadar buldukça göndereceğim

ten rengi dikişsiz çamaşır al
ilaç konusuna gelince ecz.danışmadan alma her insanın hormonel yapısı bir değildir farklılıklar gösterebilir...

ahhh canım benimde nişanımda giydiğim elbise satendi izsiz çamaşır aldım denedim yine iz bıraktı tanga da biraz belli ediyordu sonra kilotlu çorap giydim sadece (çamaşır giymedim) herkes bişey belli olmuyor demişti ama fotograflarda tam ortada bir çizgi gibi iz o da maalesef izi belli olmuyor denen kilotlu çorabın dikiş iziydi bence herşey belli oluyor bu saten kumaşlarda alırken hiç düşünmedim aldım ama yinede elbisemi çok begeniyorum...

regl donemide en olmadik zamanlari bulur.bende dugunumde regl olmustum.gercekten zor

iş çıkışı dikişsiz çamaşır bakıcam ilaçta almıcam napalım millette popoma bakmayıversin artık.

X