Acil yardım lütfen

siradaninsan07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
2
0
27
Arkadaşlar dün dişim kırıldı. Bugün özel doktora gittim kanal tedavisi yapılması gerektiğini söyledi. Yüksek ihtimalle 2 dişe kanal tedavisi ve dolgu gerekecek. 1800 tl hesap çıkardı ama maalesef o kadar maddiyatım yok. Acaba bu tedavileri devlet diş hastanelerinde yapıyorlar mı devlet karşılıyor mu?

Tek seferi bilemem doktor soyler. Ama genelde şu sekilde olur doktor bakar kontrol eder ilerisine tarih verir gelin yapalim der

Arkadaşlar dün dişim kırıldı. Bugün özel doktora gittim kanal tedavisi yapılması gerektiğini söyledi. Yüksek ihtimalle 2 dişe kanal tedavisi ve dolgu gerekecek. 1800 tl hesap çıkardı ama maalesef o kadar maddiyatım yok. Acaba bu tedavileri devlet diş hastanelerinde yapıyorlar mı devlet karşılıyor mu?

Eğer ağrınız varsa devlet uzun süre sonrasına randevu verebilir. Özeller maalesef sağlık hizmetinden önce bir ticarethane. İyi araştırmanız gerekir. Geçmiş olsun

Ben bütün ağız yaptırdım özele antalya da yaşıyorum bebeklerim olduğu için ballıpınar diş hastanesine sayısını unuttum o derece fazla kaplamalarım var 4 tane maliyeti 5 bin lira tuttu ama çok güzel oldu özel maliyetli ama çok güzsl yaptılar devlet önemsemiyor gittim bi taneyi yapamadı o derece ama tüm ağız bir ay yaptırdım sonuç süper

X