Saç Kesim Şekilleri Acil saçıma bakın

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Pestososlumakarnam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
1.407
1.269
Sürekli saçımın önünü kısaltırım. Benim kuaför tatilde olduğu için başka yere gittim gitmez olaydım. Kısalı uzunlu berbat bişi çıktı ortaya Ben bu perçemi nasıl düzeltebilirim. Yada nasıl hızlı saçımı uzatabilirim. 🥹🥹 toplanmıyor açık kalınca kötü duruyo.

Sürekli saçımın önünü kısaltırım. Benim kuaför tatilde olduğu için başka yere gittim gitmez olaydım. Kısalı uzunlu berbat bişi çıktı ortaya Ben bu perçemi nasıl düzeltebilirim. Yada nasıl hızlı saçımı uzatabilirim. 🥹🥹 toplanmıyor açık kalınca kötü duruyo.
Cok kisa degil ki toparlanir bu

Çok da kötü durmuyor ki üzülmeyin bu kadar çabucak uzamaz bunu düşünmeyin. Bir süre idare edin ama gerçekten çok kötü durmuyor

Niye böyle yapmış ki, mantığını çözemedim. Yanlışlık mı oldu?

Kat kat kestirin diyeceğim ama bilemedim.

Biraz uzayana kadar az bir tutamını yanlardan tuttururdum ben olsam. kullanılmayacak gibi değil. kuaföre söyleyin terketsin bu diyarı kimseye de önceden kuafördüm demesin ayarına tüküreyim öyle kuaförün :KK70:

saçtan çok cildiniz ve dudaklarınız ilgimi cekti benim de🤭 saçıda daha iyi bir kuaförde düzelttirebilirsiniz bence ,panik yapmayın

X