Acil destek gerekiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

anonim destek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
2
-5
21
Merhaba ben 8 aylık hamileyim ama bekarım ve evlenmek istemiyorum finansal özgürlüklerime daha yeni kavuşmuşken bunları kaldırmam mümkün değil bebeği öğrendiğimde aldırmak için çok geçti yinede arayışa girdim devam ettim ama çözüm bulamadım doğdu doğacak ve ben ona bakabilecek yükümlülüğe sahip değilim gerçekten cocuk sahibi olmak isteyen bakıp bakımlarını yerine getirebilecek bir aileye ya da aile olmak isteyen birilerine vermek istiyorum çocuk esirgeme kurumlarına başvurmak istemiyorum gercekten cocuk isteyip sahip olamayan birine vermeyi daha uygun görüyorum bu benim için zor bir tercih ama maalesef bunu yapmak zorundayım sizden ricam yardımcı olmanız evelerle bile görüştüm gizlice doğum yapmak için ama bekar oldugum için kötü gözle baktılar

Ne yani cocugunuzu burdan satacakmisiniz?
Cocuk esirgeme disinda bir careniz yok,istemiyorsaniz
Bu ne kadar cirkin bi yorum çocugumu neden satayım gercekten cocuk sahibi olmak isteyen birine vermek istiyorum dedim evlatlık alacaklar bi nevi en azından ben bakamayacağım ama azda olsa ön görüde bulunup emanet etmiş olacagım esirgemede olan çocuklarla ilgili iyi seyler duymadım ona bu şekilde dünyada cehennemi yaşatmaya hakkım yok sadece ön görü ile bi nebze önüne gecebilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X