Acil bakın hamile miyim

aysenurr1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2023
20
3
22
IMG_2151.jpeg
IMG_2151.jpeg
İkisini de bugün yaptım aralarında 3-4 saat var üstteki ilk yaptığım hiçbir şey anlamadım ya adetimde biteli 2 gün oldu

Üsttekinde bariz va çizgi belli alttakinde göremedim.
Kan ver bence yarın en garantisi bu bunlarla bir kez daha uğraşma :) hayırlı sonuçlarını alırız inşallah

Üsttekinde bariz va çizgi belli alttakinde göremedim.
Kan ver bence yarın en garantisi bu bunlarla bir kez daha uğraşma :) hayırlı sonuçlarını alırız inyarın sabah erkenden kan vereceğim ama kafam karıştı önce 2. Çizgi var sonra ki testte yok
Amin inşallah yarın sabah erkenden kan vereceğim ama kafam karıştı ilk test pozitif ikincisinde nokta bile yok

Bence test yanlıs hamilelik olduğunj sanmam. Üstüne görme de normal regl gibi olmuyor diye biliyorum hafif kanama oluyor o kdr

Burda bahsettigin benim 🙂 6 ay kanamam vardi doktor hamileyken adet goruyosun dedi cok zordu Allah im hamilelikte kanama gostermesin kimseye cok sukur saglikla dogum yaptim ama cok stresliydi o surec normal adet gbi cok yogun degildi ama her ay kanamam vardi benimde
Ya bilmiyorum ki hamileyken 9 ay regl olan da varmış

Adetin biteli 2 gün mü oldu gebelik olsa bile 2 gunde görünmez ya adetin biter bitmez yaptığın için pozitif çıktı yada test bozuk
Ben de adetten 11 gün sonra yumurtlamadan şüphelenip 3 gün üst üste ovulasyon testi yaptım. Üçü de pik çıkınca gebelik testi yapmıştım ve pozitif çıkmıştı. Kan verdim. Kanda da pozitif çıktı. Sonra dış gebelik oldu. Hala anlayamıyorum nasıl oldu ama oldu yani 🤷🏼‍♀️

Ben de adetten 11 gün sonra yumurtlamadan şüphelenip 3 gün üst üste ovulasyon testi yaptım. Üçü de pik çıkınca gebelik testi yapmıştım ve pozitif çıkmıştı. Kan verdim. Kanda da pozitif çıktı. Sonra dış gebelik oldu. Hala anlayamıyorum nasıl oldu ama oldu yani 🤷🏼‍♀️
Benimde 15 gün sonra öğrendim pozitif çıktı hem kan hem gebelik testi öğrendikten 3 gün sonra düşük yaptım

Umarım dizinde gönlünüze göre olur

Çok zor dış gebelik tekrar yaşatmasın rabbim

X