acil 5 kilo için yardım :(

Sofiasofia

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
896
972
30
Herkese merhaba acil 5 kilo vermem gerekiyor. bir beden zayıflarsam kıyafetlerim istediğim gibi üzerimde duracak. yani kastan vermek istemiyorum. aralıklı oruç ve aynı anda egzersize başladım ama 15 gün içinde 5 kilo vermek istiyorum. sizce mümkün mü? hiç yaptınız mı bana öneriniz var mı hanımlar

Kilo vermek yerine bence sıkılaşmaya çalışın. Düzenli günlük 30 dakika şu youtubedaki videolardan yapın.

Kaç kilosunuz? 15 gün içinde 5 kilo vermek hem zor hem de sağlıksız..
1 62 boya 65 kiloyum. 40 beden oluyor, 38de oluyor ama 38 beden giydiklerim hep dar oluyor. 5 kilo verirsen bir beden düşerim diye düşündüm. 3 gündür hiit antreman yaptım aynı anda aralıklı oruç yapıyorum. kastan kaybetmemek için proteinde almaya çalışıyorum, sağlıksız ve zor oldugunu biliyorum :KK43: aslında 5 kilo olmasa bile bir beden incelebilsem bile çok mutlu olacagım.

Herkese merhaba acil 5 kilo vermem gerekiyor. bir beden zayıflarsam kıyafetlerim istediğim gibi üzerimde duracak. yani kastan vermek istemiyorum. aralıklı oruç ve aynı anda egzersize başladım ama 15 gün içinde 5 kilo vermek istiyorum. sizce mümkün mü? hiç yaptınız mı bana öneriniz var mı hanımlar
Akşam 6-7 den sonra yemeği kesmelisin ve mutlaka gün içinde de hareketsiz kalmamalısın

X