Açık parfümler

Clementine_78

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
1.713
1.100
Arkadaşlar açık parfümler kılıcımı? Onların da iyisi varmı? Var belli var belli yada dp farklı mı?

Dp en iyi kokusu bvlgari blue bence.Kalicida

Birde arkadaslara sorayim chole classic ile signature ayni kokular mi ya?

Açık parfümde en iyisi D&P dir orjinale en yakın olan açık parfüm markasıdır.. chloe klasik ve signature aynı kokudur evet..

dp parfumleri kac para oldu coktandir haberim yok
tr ye glince parfum almak istiyorum
dp den burberry brit ya da beat ikisinden birini cok begenmistim ve chance
parfumevinden blooming bouqet, linstant magic, chloe love florale, loverdose
chloe signature nasil bir kokuu

dp parfumleri kac para oldu coktandir haberim yok
tr ye glince parfum almak istiyorum
dp den burberry brit ya da beat ikisinden birini cok begenmistim ve chance
parfumevinden blooming bouqet, linstant magic, chloe love florale, loverdose
chloe signature nasil bir kokuu
DP parfümleri 100 ml 60₺ / 50 ml 35₺ oldu.. Chloe signature çok güzel bir koku kesinlikle tavsiye ederim.👍🏻

Loris dağıtıcı firmamı dp gibi?
Dağıtıcı derken nedemek istediğini anlayamadım canım ama D&P gibi açık parfüm markası Buda fiyat olarak birazdaha uygun D&P ye göre.. D&P çok eskilerden beridir var olduğu ve bu konuda isim yapmış nâm salmış bir marka olduğundan pahalıdır kalitelidir de.. loris D&P kadar olmasada başarılı buldum ben ☺️

DP parfümleri 100 ml 60₺ / 50 ml 35₺ oldu.. Chloe signature çok güzel bir koku kesinlikle tavsiye ederim.👍🏻
sagol canim ama ben 8-9 ay once de gitmistim yine 35 ti fiyati oyle hatirliyorum :KK70: ben hep 50 lik aliyorum zaten. ben signature u denerim ama sizce chance kokusunu en iyi hangisi yapmistir?? ve loris , eyfel fiyatlari ne kadar? ben tr de degilim ama almak istiyorum gelinceee burda acik parfum yok :KK70:

sagol canim ama ben 8-9 ay once de gitmistim yine 35 ti fiyati oyle hatirliyorum :KK70: ben hep 50 lik aliyorum zaten. ben signature u denerim ama sizce chance kokusunu en iyi hangisi yapmistir?? ve loris , eyfel fiyatlari ne kadar? ben tr de degilim ama almak istiyorum gelinceee burda acik parfum yok :KK70:
Ozaman hala aynıymış fiyatlar demekki :-) chance en iyi eyfelde kesinlikle bi chance delisi olarak tam adamına sordun :-) eyfel de sanırım 15 tl falandır ❤️

Luxury Extrait De Parfum. .... Ben biraz evvel bu konuda posta açtım.Bebekli olmama rağmen kullanmaya niyetlendiğim bir firma oldu. Tamamen doğal üretim. Cildim hassas olmasına rağmen hiç sıkıntı yaşamadım. En önemliside inanılmaz bir kalite hissiyatı oluştu bende.Bu konuda biraz bilgi sahibi olunca seçebiliyorum tabi. Ben daha önce üst orta ve alt noktalarını seçebildigim açık parfüm markası görmedim.İnanılmaz kalıcı ve yayılımı çok iyi. En önemlisi alkol kokmuyor, orijinal Ormonde Jayne Montobacco'yu bir koluma,luxuryextraitdeparfum bir koluma sıktım benzerlik ve kalitesine ağzım açık kaldı, hala şaşkınım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Dp de Mon Guerlain'i başarılı buldum. Sansiro ürün gamı az olmasına rağmen bir kaç üründe başarılı ,özelliklede Armani Si güzeldi. Son keşfettiğim bir koku da Luxury Extrait diye bir markadan Ellie Saab Le Parfum aldım çok cici bir koku, o da çok başarılı bence.

X