Açık parfümde hangi marka?

Merhaba siz lacoste hangisini kullandınız? Tam adı neydi merak ettim... Touch of pink mi ne öyle bi şey vardı... o mu?
Touch of pink değil klasik lacoste pour femme diye geçiyor touch of pinki de biliyorum ve hiç güzel değil onun kokusu klasik olanı müthiş kremsi pudralı çok harika bi kokufur kremsi koku diyince aklıma ilk lacoste klasik gelir noa da kremsidir ama yoğun pudralı öksürtüyo beni pudralı kokuları severim ama yoğun olunca pek sevmiyorum yoğun kremsi severim lacoste klasikde öyle yoğun kremsi bi koku :)

Bende şimdiye kadar d&p, bargello, david walker denedim. Gerçekten en başarılı bulduğum hep d&p oldu. Gucci rush,the one,hypnose denemiştim hepsi de cok güzeldi..
şimdi ilk defa parfümevinden sipariş verdim denemek için. Fiyatları bu markalara göre çok daha uygun. Bakalım benzerliği nasıl göreceğim. Ürünlerim gelince güncelleme yaparım.
tık tık tık :KK70: geldi mi parfümlerrr :)

Parfumleriniz geldimi nasil begendiniz mi. Memnun musunuz
Merhaba geldiler. Lancome hypnose beğenmedim. Daha doğrusu ilk sıktığımda hiç benzemiyor alakasız bir parfüm sonradan benziyor. Birde çok yağlı bir his bırakıyorlar. Kalıcılığıda güzel değildi.
Chocolate greedy’i ise daha çok beğendim diğerine nazaran. Oldukça yoğun gurme bi koku. Çikolatalı pasta, N**** (Siyahi) gibi kokmak istediğim günlerde kullanabilirim. Bu parfümde biraz yağlı ama yapacak bir şey yok kokusu güzeldi:deli:

Bi ara bargello kullandım yıkayınca bile çıkmıyor kıyafetten kokusu çok güzel öneririm yasemin kokusu kullanmıştım numarasını hatırlamıyorum

Kızlar Naomi campbell d&p de nasıl benzemiş mi? Bu parfümün notaları beni çok cezbetti. Bir denemek istiyorum. Türkiyede satışı da yok mecbur açık alacağım. Var mı önerisi olan?

D&p den mi kullandın canım? Orjinalini ben almanya seyehatimde koklamıştım. Seneler öncede ixoradan almıştım lise dönemimde. O yüzden pek hatırlamıyorum kokusunu.
Evet canım dp den kullanmıştım, yumuşacık hafif karamelli ballı süt gibiydi sanki, ama ben kokuları senin kadar iyi tahlil ve tarif edemiyorum, o yüzden çok emin değilim. Ama koku çok güzeldi kesinlikle.

Evet canım dp den kullanmıştım, yumuşacık hafif karamelli ballı süt gibiydi sanki, ama ben kokuları senin kadar iyi tahlil ve tarif edemiyorum, o yüzden çok emin değilim. Ama koku çok güzeldi kesinlikle.
Teşekkür ederim canım sen beğendiysen kesin güzeldir:KK200: iş çıkışında gidip deneyeceğim

Kızlar yves rocherin yılbaşı koleksiyonundan vanilyalı kokusu dp lolita lifte cok benziyorr:)

eyfell kullanmıştım başta harika kokuyordu kalıcılık anlamında ama sonrasında koku hiç kalıcı değildi, kayboluyordu. Kaç parfüm kullandıysam böyle oldu... David walker, dp’den daha pahalı... Daha önce david walkerden gucci envy me denemiştim, çok aşırı kalıcı bi kokusu vardı öyle ki 3-4 metre arkadan adkadaşım bile “çok kokuyorsun” diyordu. :)

David walker denemek istiyorum yine. Bakalım... Merak ettim, baya övüyorlar.

Konunu eskide kalmis biraz ama bu gucci envy me cidden o kadar kalici mi david walkerde.Ben gectigim yerde kokumu birakan parfum ariyorum da:)

Konunu eskide kalmis biraz ama bu gucci envy me cidden o kadar kalici mi david walkerde.Ben gectigim yerde kokumu birakan parfum ariyorum da:)

Ben 4-5 sene önce denemek için almıştım. Arkadaşım yanıma gelip “nasıl bi koku bu, 50 m. öteden duydum” demişti :KK70: Güzeldi. Esansları azaltmışlar artık... aynı etki var mıdır bilmiyorum :/

X