Aciiil tavsiyeee pls

papatyalidays

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2022
20
3
32
Kızlar selam hemen 1-2 hafta içinde bir operasyon düşünüyorum meme silikon +dikleştirme+karın germe+vajina daraltma tecrübeli arkadaşlara ve önerilere açığım

Meme silikon ben 7 sene önce yaptırdım memnunum , vagina daraltma işine hiç girmeyin burda cok kötü ve çok fazla yorum okudum

Meme silikon ben 7 sene önce yaptırdım memnunum , vagina daraltma işine hiç girmeyin burda cok kötü ve çok fazla yorum okudum
Ya arkadaşlarım yaptırdı memnunlar lazer güzel sonuç vermiyor diye biliyorum arkadaşım manual dikiş ile yaptırdı

vajina daraltmaya bişey diyemeyeceğim ama okudugum yorumlardan yola çıkarak tavsıye etmıyorum meme slikonu çok güze bir şey :s

Vajinal daraltma yaptirin. Siz rahatsiz oluyorsaniz, kendinizi daha iyi hissedecekseniz yaptirin fakat iyi bir jinekolog bulub mutlaka. Buradaki arkadaslar sadece cinsel yasamla bagdastirmislar fakat 45 yas sonrasinda size saglik sorunlari acabilir bu durum. Ve o yastan sonra operasyon dusunurseniz, simdi ki kadar rahat atlatamayabilirsiniz. Doktor doktor gezip referanslarina bakmak en sagliklisi. Yoksa akliniz cok karisir. Lazer ile daraltma kisa sureli sonuc verir ama iyi bir kadin dogum uzmani bulursaniz sizi derdinizden kurtarir.

vaşşa ben ertan gunala meme operasyonu geçirdim tavsiye ederim. çok memnun kaldım. tüm süreçlerde yardımcı oldular ve operasyon çok başarılıydı :KK66:

vaşşa ben ertan gunala meme operasyonu geçirdim tavsiye ederim. çok memnun kaldım. tüm süreçlerde yardımcı oldular ve operasyon çok başarılıydı :KK66:
bende Ertan günalda meme operasyonu geçirdim ama sonuç çok kötü ve rezil. istediğimden çok daha fazla küçülttü bi avuç bile bırakmamış allah akıl fikir versin ne düşündüyse ameliyatta allahtan hepsini almamış. depresyona girdim bu adamın beceriksizliği yüzünden kendimden nefret ettim. keşke Ertan günala ameliyat olacağıma 5 kilo memelerle dolaşsaydım. pişmanlıktan başka bi şey değil.

X