Bebek Beslenmesi Acd3 vitamin kullananlar

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Hayır cnm kusmaz onu midesindeki gazdan dolayi kusuyodur yada emdigi icin sut yariyodur peynir gibi kusuyodur acd3 ile alakasi olmaz

Bizde acd3 kullanıyoruz ve parça parça veriyorum hepsini tek seferde verdiğimde midesi bulanıyo kusuyo uyumuyo 3er damla şeklinde gün içerisinde veriyorum bazende emziğine damlatıyorum

Bizde acd3 kullanıyoruz ve parça parça veriyorum hepsini tek seferde verdiğimde midesi bulanıyo kusuyo uyumuyo 3er damla şeklinde gün içerisinde veriyorum bazende emziğine damlatıyorum
Cnm verme acd yi bem 1 adet kulandim hatta yarisida kaldi onu verince enerji dolu oluyor uyumuyor bak bi dene 1 gun verme cocuk naail uyur artil dviti ver acd onemli degil dvit onemli zaten emkyorda butun vitaminleri aliyor sutunden sen dediğim gibo dviti ver artik

Uyku probleminin acd3 den kaynaklandığını emin misiniz. ?
Biz de olmadı öyle birşey dicem ama her bebek farklı sanırım ondan herkes farklı etkileniyor.
Benim merak ettiğim iştahlarını etkiliyor mu? Benim kızım iştahsız bir bebek, belki faydası olur diye aldım ama bakalım ..
Bir de geçmişdeki yazılarda diş hapı deniliyor o ne ki acaba bilen var mı?
Şimdilerde uygulanan birşey değil sanırım ?

ben vitamin veremiyorum:KK43: çünkü kızımda kalsiyum fazlalığı var.kemik gelişimi ve böbrekleri etkileyeceği için yaklaşık 2-3 aydır d vitaminini kesti dr. bende normal gıdalarla takviye etmeye çalışıyorum ama ne kadar yeterli oluyor bilmiyorum.
Üzerinden çok zaöan geçmiş ama umarım mesajımı görürsünüz sizde belirtileri neydi acaba aynı durumu yaşıyoruz ne zaman d biram geri döndünüz

X