acaba bende anne adayı mıyım??

archimim

KRALİÇE KIZIM ASYA'M
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
5.204
29
1 aydır bebek istiyoruz. şu zamana kadar umutlu değildim aslında aklımda bile yoktu hamile olabileceğim ama 1 haftadır göğüs uçlarım acıyor. geceleri kafamı yatağa koyar koymaz uyurdum ama 2 gündür uyku problemi çekiyorum. ama gündüzleri de gözlerim kapanıyor ve dikkat eksikliğim iyice depreşti.bu sabahta hafif mide bulantısı yaşadım ama psikolojik de olabilir diye düşünüyorum

henüz test almadım birkaç gün daha bekleyeyim diyorum ama bu kadar erken belirtiler baş gösterir mi onu bilmiyorum. hamile olsam bile bebek 15 günlüktür. iyice kafam karıştıCADIARZU geçen haftada çamaşırımda kahverengi leke olmuştu ama sadece 1 kere oldu ve geçti. acaba benim gibi olup hamile olan var mı merak ettim ??

bebek istememe rağmen biraz panik olmuş vaziyetteyim.belki de ben abartıyorum belirtileri bilmiyorum. ama inşallah hamileyimdir

inş.hamişsiznizdir ve gelecek olan bebek mutluluğuda beraberinde getirir.Bende öyleydim bugün test yaptırdım 6 gibi sonucu alıcam inş.

canım inşallah hamilesindir ama lütfen belirtilere fazla kendini kaptırma bak ben fazla kapılmışım bugün sonuçlar elime geçtiğindeki üzüntümü anlatamam sana

canım inşallah hamilesindir ama lütfen belirtilere fazla kendini kaptırma bak ben fazla kapılmışım bugün sonuçlar elime geçtiğindeki üzüntümü anlatamam sana

doğru diyosun aslında.içimde sevinçten çok panik var ama hamile olduğumu öğrensem sanırım bu panik sevince dönüşecek. akşama test alayım. daha önce 1 düşük yaşamıştım o zaman çok aç geziyordum karnıma kramplar giriyodu. şimdi ise farklı belirtiler var.

kafanızı da şişirdim yerimseniben

gününüz geçtiyse hemen bi test yapın derim..bulantı filan psikolojik olsa da kahwerengi leke hamileliğin işareti olabilir..yani bende öyle olmuştu enazından :) inşallah hamilesinizdir we sağlıklı bi bebeğiniz olur...

doğru diyosun aslında.içimde sevinçten çok panik var ama hamile olduğumu öğrensem sanırım bu panik sevince dönüşecek. akşama test alayım. daha önce 1 düşük yaşamıştım o zaman çok aç geziyordum karnıma kramplar giriyodu. şimdi ise farklı belirtiler var.

kafanızı da şişirdim yerimseniben

canım bence idrar testi yapma hiç kan testi yaptır varsa bile yok çıkar boşa üzülmüş olursun en garantisi inşallah hamilesindir canımopuyorumnanaktan

biran önce kan testi yaptır işallah hamilesindir.. kahverengi lekelenme hamileliğe işarettir umarım mutlu haberler verirsin bize.. haberlerini bekliyorum canım..

o günkü belirtiler azaldı. henüz regl olmadım ama biraz daha zaman geçsin diye bekliyorum test yapmak için. sanırım bu ay hamile değilim :sinifsinif:

X