**_dOĞDUğun YeR NerE,dOYDUğuN yER NeRe?

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
29.962
28.208

Merhaba arkadaşlar, sohbet muhabbet olsun maksat...

doğduğumuz yer doyduğumuz yer aslen nereliyiz derken muhabbet sohbet olur diyorum...
belki bu konum patlat:)
ben istanbulda doğdum tokatlıyım şuan şırnakta doyuyoruz :)
ya sizler?
çay sevenleri beklerim...çayım yine hazır..
kahve sevenler de tabii:)

Merhaba arkadaşlar, sohbet muhabbet olsun maksat...

doğduğumuz yer doyduğumuz yer aslen nereliyiz derken muhabbet sohbet olur diyorum...
belki bu konum patlat:)
ben istanbulda doğdum tokatlıyım şuan şırnakta doyuyoruz :)
ya sizler?
çay sevenleri beklerim...çayım yine hazır..
kahve sevenler de tabii:)
Dogma büyüme istanbul .aslen üsküp lüyüm .eşim trobzon arakli evlendik ten sonra da trabzonlu oldum

Hataylıyım. Kırıkkale de yaşıyorum.Evlendim geldim buraya. Bende theblackswan theblackswan gibi köln diyebilmeyi isterdim ama hayaller /hayatlar olarak anadolun göbeğinde devam :KK14:
üniversitedeyken iskenderuna gitmiştim çok güzeldi ...şimdi depremden dolayı yaralı oralar hep :KK43:
kırıkkaleyi biliyorum bizim amcaoğlu oradaydı sakin bir şehir

üniversitedeyken iskenderuna gitmiştim çok güzeldi ...şimdi depremden dolayı yaralı oralar hep :KK43:
kırıkkaleyi biliyorum bizim amcaoğlu oradaydı sakin bir şehir
Hatay yaralıdan öte malesef yok oldu gibi 🙁. Kırıkkale eskiden sakindi artık öyle degil pandemi ve deprem korkusu sonrası doldu taştı sehir kaldırmiyor artık 😬

çok sıcak yanıyoruz adana da, Eşim Adanalı olmasına rağmen o bile çok sıcak diyor siz düşünün
bu sene her yer kavruluyor ben de nefes alamıyorum biz sıcağa pek alışkın değiliz tokatlı olarak da burada afalladık

Eheh başlık bana da 2000'lerin başını hatırlattı. Güzel zamanlar ergenliğim, ilk gençliğim hey gidi hey. Ben Hatay'da doğdum, büyüdüm. İstanbul'da doyuyorum. Yani inşallah 😅

Hatay yaralıdan öte malesef yok oldu gibi 🙁. Kırıkkale eskiden sakindi artık öyle degil pandemi ve deprem korkusu sonrası doldu taştı sehir kaldırmiyor artık 😬
evet öyledir depremden sonra herkes sakin ve güvenli yerlere gitmek için uğraştılar..
inşallah yıkılan şehirlerimiz yeniden inşaa olur en kısa zamanda amin...RABBİM oradaki herkese güç kuvvet versin inşallah amin çok zor şeyler

X