__ysmn__'nin başarı öyküsü...

__ysmn__

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
265
1
merhaba arkadaşlar ilkönce bende ilkokul çağıma kadar hep zayıftım hatta arkadaşlarım dalga geçerdi ama öle abartılı bi zayıflığımda yok ortaokulun sonlarına doğru kilo almaya başladım okulda açmı kalıcam diyip yedim tatillerdede tatile gelmişim yemedenmi durcam diyip yiyen biri oldum üstüne üsttelik bide hastalığım cıktı sürekli ilaç kullandım buda çok fasla kilo almama neden oldu tam 20 kilo almıştım liseye başladım öle abartılı kilom yokdu ama balık etliydim öle böle derken gene bilinçsizce yemek yedim bi yaz hatırlıyorum 1.54 boyunda 63 mü neydi kilom baya kiloluydum sonra hala bölee arada bi hafta diyet yapıp bırakıyodum derken bigün ayaklarımda çok kötü ağrılar hissetmeye başladım çok yol yürüyemiyodum felan neyse doktora gittik dedim yürüyemiyorum felan bikere dedin adam girer girmez içeri hıh sinir olmuştum ama iyikide demiş kilo ver demişdi neyse baktı varis varmış bende.. neyse o şeyle cıktık annemle hastaneden eve gidene kadar kızdım kendime işde ogün başladım diyete direk markete gidip kepek ekmek aldım güselce yemek yemeğe başladım herşeyden alıyodum bilinçli olarak ama evde ne pişirildiyse bi iki tabak aldım ekmeksiz çikolata yoktu artık hayatımda abur cuburu herşeyi kesitm sabahleynde ılık limonlu su içtim bide bol su baya kilo verdim gecen sene.şimdi 53 kiloyum boyumda.1.57 şu sıralar gene başladım inş. 47 inene kadar vericem kilolarımı:)

Kutlarım canım darısı bizim başımıza artık.:kedi:eek:puyorumnanaktan

Tebrıkler cnm darısı bızlerın baŞına bende yenı baŞladım bakalım dıyete ekmeĞı Çıkolatayı Şekerı tuzu Çıkardım hayatımdan 6 ÖĞÜn yaparak yemeye ÇalıŞıyorum 3.gÜnde 1,400 gr vermıŞım ıŞallah bÖyle gıder kılolar eskı kızkenkı kıloma kavuŞurummmmmmmmmmm

X