97,45 Kiloyum

35kilo

35 kilo vermem lazım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Mart 2021
14
14
BU AKŞAM KARAR VERDİM VE YARIN SABAHTAN İTİBAREN HATTA BU GECEDEN İTİBAREN DİYETE BAŞLIYORUM.:110:
ŞİŞMANKEN HAYAT ÇOK ZOR HEM NEFES ALMAK YÜRÜMEK İNMEK ÇIKMAK HEM DE KIYAFET BULAMAMAK AYRI ZORLUK:bicak:BİR DE SOSYAL ZORLUKLARI VAR HİÇBİR YERE GİTMEK İSTEMEMEK VE KİMSEYLE GÖRÜŞMEK TANIŞMAK İSTEMEMEK GİBİ
HER ŞEYİ YERKEN KISA SÜRELİĞİNE HAYAT ÇOK ZEVKLİ TABİKİ:dondurma:KİLOSUNA DİKKAT EDEN VE DÜZGÜN BESLENİP SPOR YAPAN İNSANLARA HER ZAMAN ŞAŞIRIYORUM İMRENİYORUM BEN HİÇ ÖYLE OLAMADIM AMA BUNDAN SONRA BU YOLA BAŞ KOYUYORUM:eğlence:
BURAYA GÜN GÜN KİLOMU YAZACAĞIM. BANA KATILMAK İSTEYENLER DE YAZABİLİR TABİ.
BUGÜN KİLOM 97,45. BEDENİM İSE 54:oha:

BU AKŞAM KARAR VERDİM VE YARIN SABAHTAN İTİBAREN HATTA BU GECEDEN İTİBAREN DİYETE BAŞLIYORUM.:110:
ŞİŞMANKEN HAYAT ÇOK ZOR HEM NEFES ALMAK YÜRÜMEK İNMEK ÇIKMAK HEM DE KIYAFET BULAMAMAK AYRI ZORLUK:bicak:BİR DE SOSYAL ZORLUKLARI VAR HİÇBİR YERE GİTMEK İSTEMEMEK VE KİMSEYLE GÖRÜŞMEK TANIŞMAK İSTEMEMEK GİBİ
HER ŞEYİ YERKEN KISA SÜRELİĞİNE HAYAT ÇOK ZEVKLİ TABİKİ:dondurma:KİLOSUNA DİKKAT EDEN VE DÜZGÜN BESLENİP SPOR YAPAN İNSANLARA HER ZAMAN ŞAŞIRIYORUM İMRENİYORUM BEN HİÇ ÖYLE OLAMADIM AMA BUNDAN SONRA BU YOLA BAŞ KOYUYORUM:eğlence:
BURAYA GÜN GÜN KİLOMU YAZACAĞIM. BANA KATILMAK İSTEYENLER DE YAZABİLİR TABİ.
BUGÜN KİLOM 97,45. BEDENİM İSE 54:oha:
Kolay gelsin hadi bakalım gitsin kilolar 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽

Acaba dışkıdan parazit kurt filan bakıyorlar ya öyle bir şey baktırdınız mı olabilir mi ki
Yok bı aorunum yok sadece yakıyorum yediklerimi ama midemde küçük sanki bir ekmeyi iki gün yerim 😁boyunda uzun diyil 1.60 ama biraz bebekli anneye okşamak için bir iki üç kilom olsun istertim

Yok bı aorunum yok sadece yakıyorum yediklerimi ama midemde küçük sanki bir ekmeyi iki gün yerim 😁boyunda uzun diyil 1.60 ama biraz bebekli anneye okşamak için bir iki üç kilom olsun istertim
Çocuklar tombik anne çok seviyorlar yastık gibi yumuş böyle :KK48::KK48:

Ben ekmeyi çok seviyorum ekmek yemesem hep aç kaldım zann ederim.
Bende öyleydim bi ekmeği tek öğünde yerdim öyle çok seviyordum. İlk önce azaltmaya başladım sonra hayatımdan çıkardım şimdi aklıma bile gelmiyor. Ekmek yiyince çok kötü oluyorum artık

Tiroidlerinize baktirdiniz mi?
Baktırdım bana diyolar napican kiloyu millet aç kaliyo senin gibi olamak için 😁 aslında zayıf kötü gozukmuyorum boyda yokki 50 geçsem yuvarlak.olurum sadece bı iki üç kilom olsa memnun olurum ama.yok hep aynı kilo aslında dinleniyorumki ben çocuklar küçük 5 3 biride dört aylık uyku yok yere oturmak yok hep ayakda yedigimde sute gidiyo 😂

Üç tane bebeğim var 😂 7 yıl.lldu evleneli he he çok kucuyum 36 yaşındayım sadece bilmiyorum anneye benzemiyorum her halde
36 yaş ve 3 bebek mi Maşallah Hız yüksek ha:anne::rolleyes:Neyse bundan sonra kendinize döner kendinize dikkat edersiniz artık:KK25:

tiroid ve kan değerlerinize de baktırın lütfen. şimdiden başarılar 🥰🫶

Sabah tartılır 1.günüm diyebiliriz bugün için 97.45 kg yum
Dün akşamdan başladım aslında pazar akşamı bu bir ilk :confused::confused:
Bugün dayanabildim ama daha spor yapamadım Spor ekleyeceğim Gün gün kilomu yazarım
Sabah haşlanmış yumurta maydanoz yeşil biber roka yedim ve şekersiz çay Peynir
Akşam haşlanmış tavuk salata tavuk suyuna çorba limonlu:KK9:
Gün iyi geçti denebilir ama misafirin gelişi insanı biraz diyet dışına çıkarmaya çalışıyor olsa da

X