Bebek Beslenmesi 9 aylık kızım devam sütü içmiyor :((((

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

duyguduruatalay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2011
12
0
arkadaşlar lütfen yardım edin, 9 aylık kızım 4 ay beni emdi oda hep uyurken emdi uyanıkken çığlıgıı basıyordu.
4 aya kadar zar zor emdi benim kolum kırıldı tamamen yavrum emmemeye başladı..
şimdi ise sorunum çok büyük devam sütü içmiyor :KK43: şuana kadar ara sıra fire versede genelde içerdi.
gün içinde zaten buralarda rasladıgım gibi 5 öğün 6 öğün nerdeee 3 öğün biile yemiyor ama sabaha karşı 6 gibi 200 cc içerdi o benim tek sabır kaynağım dı şimdi bunu da kesti ne olur yardım edin bana bi çare bulun dr götürüyorum herşey normal dio ama süt içmemesi beni kahrediyor peynir yogur zaten yok.. bebeğim hiç kalsiyum alamıyor :KK43:( lütfn yardım edin inek sütü keçi sütü pınarın devam sütü ben ne yapıyım ne deneyim bu kıza şimdi aptamil kullanıyoruz
birde danone yi yiyor meyveli küçük yogurtları ama içimde hep bir kuşku var sağlıksız die ??????????

Sağlıksız dediğiniz danoneyi evde kendiniz yapın daha çok küçük bu tür şeyleri yemesi için. Gece uyanmıyorsa vermeyin mamayı ne kadar güzel 13aylık benim kızımda gece sadece 1 kere mama içiyor ben onuda bıraktırmaya çalışıyorum. İllaki mama içmek zorunda değil. Kefir verin sade içemiyorsa meyveli yapın ayran yapın. Birsürü değişik peynirli omletler pankekler var onlardan yapın.

X