8 Mart Pembe Gazete Süprizleri Sizi Bekliyor ve Ünlü Süpriz Bir Konuk

3 dakika kaldı merak edenler için hatırlatayayım dedimdelikafadulden

Nevbahar: Peki, yapım aşamasında olan yeni projeleriniz var mı? Ya da yeni bir albüm hazırlığı?

Sagopa Kajmer:Birden çok proje var ama şimdilik açıklamam yanlış olur.Güzelce albümler için beklesin herkes güzelce.

beklioz cnm güzel güzel..

ben tahmin etmiştim zaten kim olduğunu delikafadulden

Nevbahar: Peki, yapım aşamasında olan yeni projeleriniz var mı? Ya da yeni bir albüm hazırlığı?

Sagopa Kajmer:Birden çok proje var ama şimdilik açıklamam yanlış olur.Güzelce albümler için beklesin herkes güzelce.

beklioz cnm güzel güzel..

ben tahmin etmiştim zaten kim olduğunu delikafadulden

Kızım niye buraya koyuyosun PG'ye baksınlar bilsinler kimmiş-tatlicadiarzu-

Parçalarını çok severim Sagopanın bendedelikafadulden

sagopa kajmermiii :1rolleyes:

bütün albümlerini eksiksiz dinleyen ve arşivinde bulunduran biri olrak çok tşşkür ederim:sm_cool:delikafadulden

nev alacağın olsun tahmin edilmiş pek tabi sadece aşk olsun diyorum başka bişey demiyorum

aaa bak gördün mü bilmişim Sagopaymış , yüreğim temiz kız :)
Gör bak nevbahar ileride Sawyer de senle röportaj yapıcak hissediyorum :KK66:
Röportajı okumaya çalışıyorum ama okuyamıyorum okuyana kadar elinize dilinize sağlık diyorum şimdiden.

bende simdi okudum sagopa kajmer roportajini esim cok sever oda okudu tsk emegi gecen herkese

Eline sağlık kuzumcum :dance: Süper olmuş sırnaşık şey Aslan gazetecim benim ŞenizŞeniz

Ayrıca Sawyer'ın modası geçti artıkın, Richard'la yap röportaj kaydirigubbakcemile3 Aslında Aoran'la yapsan belki bir kaç bişey öğreniriz :roflol::roflol: Çocuktan almak lazım haberi :roflol:

süper bir röportaj olmus...
ellerine saglik nevbahar...
bu röpartajlarin devami gelicek degil mi?

X