70 kilodan 55 kiloya düştüm

Canım 51 cok iyi masallah durmasi da normal bence sana bisey sormak istiyirum kabız oldun mu bu sürede olduysan ne yaptın kabiz olunca kilo vermen yavaslar mi
Tabiki kabız oldum ama çok sürmedi genellikle sulu yiyecekleri bir iki gün yemeyince oldu akşam öğünlerinizde ekmeksiz çorba için bol bolda sulu yiyecekler tüketin işe yarıyacaktır

Merhabalar 70 kilodan 55 e düşerken emin olun her zaman kilo vermem gerektiğini aklımda tuttum gerçekci olmak gerekirse görünüş olara beni çok rahatsız ediyordu bu halim bu yüzden yavaş yavaş harekete geçtim ilk işim ekmeği kesmek oldu tabiki yavaş yavaş hemen kesersen yemeğe alışmış vücudun buna tepki verir her gün iki buçuk litre su içtim canım istediği her şeyi yedim ama az yedim akşam yemeğinde sadece bir tabak yedim arada ufak kaçamaklar yaptım asitli hiç bir şey tüketmedim(zaten sevmiyorum)sonra tartıya çıktığımda bir baktım kilo veriyorum kıyafetlerimin bedeninin değişimi hoşuma gitti bu bana daha çok yardımcı oldu eğer bir yemeği fazla kaçırdıysam zaten kaçırdım devam etmesemde olur demedim ertesin gün sanki yeni baştan başlıyormuş gibi yine başladım diyetime ve sonuç şu an 55 kiloyum yine biraz vermem gerekiyor bence ama şuan için iyi bir sonuç her şeyden önce kendinize inanın ve her günün yeni bir başlangıç olduğunu unutmayın kendinize karşı bir yarış içindesiniz bunu unutmayın
Merhaba bununla ilgili spor yaptınızmı peki bende 73 kiloyum kaç ayda verdiniz

Ne yazık ki spor yapamadım yoğun programımdan dolayı 3 ayda 55 kiloya düştüm sonra yavaş yavaş verdim

Tabiki kabız oldum ama çok sürmedi genellikle sulu yiyecekleri bir iki gün yemeyince oldu akşam öğünlerinizde ekmeksiz çorba için bol bolda sulu yiyecekler tüketin işe yarıyacaktır
Tesekkur ederim diyetisyenin tavsiyesiyle probiyotik basladim insallah fayda görürüm

X